A11 přebírá Podbrdské noviny, začleňuje je do sítě Náš region

pátek, 17. července 2020, 10:45 Tisk, Aktuality MediaGuru

Vydavatelství A11 rozšiřuje portfolio o Podbrdské noviny, začleňuje je do sítě svých regionálních titulů Náš region.

Zdroj: A11

Zdroj: A11

Vydavatelství A11 rozšiřuje své portfolio o Podbrdské noviny, které vycházejí od roku 1990 a zajišťují informační servis pro Hořovicko, Berounsko, Rokycansko, Jinecko a Příbramsko. Noviny budou vycházet jako čtrnáctideník pod novým názvem Náš region Beroun s podtitulem Podbrdské noviny. Šéfredaktorkou zůstává Marta Šestáková Vaculíková, která působila i jako vydavatelka novin.

„Paní šéfredaktorka vybudovala z Podbrdských novin respektované a v lokalitě oblíbené noviny s prodaným nákladem přes 5000 kusů. Začleněním pod značku Náš region měníme způsob distribuce a nově nabídneme noviny všem občanům zdarma, stejně jako naše ostatní lokální tituly,“ popsal ředitel vydavatelství Aleš Zavoral. Noviny budou v lokalitě i nadále distribuovány do vlastní sítě stojanů, nově do schránek a vlastními kameloty. 

Podbrdské noviny vycházejí s podporou měst a obcí Hořovice, Zdice, Králův Dvůr, Jince, Mýto, Žebrák, Lochovice, Zbiroh, Komárov, Bzová, Broumy, Kublov, Cerhovice, Olešná, Strašice, Točník, Rpety, Chodouň, Tlustice, Praskolesy, Kařez a Hředle.

Vydavatelství A11 vstupuje s titulem Náš region do Brna

pátek 3. července 2020

Jde tak o další aktivitu vydavatelství A11. To na začátku prázdnin vstoupilo s titulem Náš region do Brna a začalo zde vydávat svou první moravskou mutaci. Vydavatelství má přitom v úmyslu svou síť titulů Náš region dál rozšiřovat, popsal v nedávném rozhovoru pro MediaGuru.cz ředitel vydavatelství Aleš Zavoral

-mav-