Concept store Vidda se spojuje s tváří Evy Jasanovské

pátek, 31. července 2020, 11:30 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

Obchod Vidda, nabízející módu od lokálních i vybraných zahraničních designérů, přichází s novým konceptem. Chce zákazníkům zjednodušit komplikovaný svět módy.

Tváří concept store Vidda se stala Eva Jasanovská, zdroj: Vidda.

Tváří concept store Vidda se stala Eva Jasanovská, zdroj: Vidda.

Fashion & living concept store Vidda, nabízející módu od lokálních i vybraných zahraničních designérů, přichází s novým konceptem „On the Road of Your Own“ neboli „Na cestě, která je vaše“. Tváří se stala modelka Eva Jasanovská.

Nový konceptem se chce obchod představit jako místo, které svým zákazníkům otevírá přístup k vlastnímu stylu, a to i těm, kteří se běžně o módu příliš nestarají. Cílem jim je zjednodušit komplikovaný svět módy a prezentovat tvorbu návrhářů poutavým způsobem.

„Často se z naší cesty necháváme strhnout k odbočkám, které s námi nemají nic společného. Staneme se někým, kdo se vydává za nás, jen proto, že to je například na první pohled jednodušší nebo jsme ztraceni anebo nás dokonce nenapadlo nikdy hlouběji o vlastním stylu v této souvislosti přemýšlet. Oblečení je přitom jedním z klíčových vyjádření naší osobnosti, naším deníkem našeho osobního příběhu, který čteme nahlas svému okolí,” vysvětluje za Viddu Hana Zouvalová.

V rámci nového konceptu začala Vidda spolupracovat s modelkou Evou Jasanovskou, jejíž tvář zdobí stěny obou poboček obchodu, jež jsou umístěny v ulici Elišky Krásnohorské v centru Prahy a nákupním centru Westfield Chodov.

„Součástí našeho concept storu na Starém městě je také nově otevřená kavárna Vidda x black. Café. Na své opravdové cestě nikdy nevíte, jaké dobrodružství se může objevit právě v tomto okamžiku. Například, kdo zrovna teď otevře dveře kavárny a protne svým příběhem ten vás. Právě setkávání cest, příběhů a módy by zde mělo vytvořit poklidnou křižovatku, kde je příjemné se zastavit,” dodává Hana Zouvalová.

Vidda vznikla loni přeměnou z La Gallery Novesta, jež na trhu působila posledních devět let. Ve své nabídce má zastoupeny zejména lokální designéry, mezi něž se řadí Ivana Rosová, Josefina Bakošová, Petra Ptáčková, Helena Mertlová, Pavel Berky, Pavel Ivančic, či značky Novesta, Mi fashion label nebo Folbeur. Rovněž rozvíjí i vlastní módní značku Litwu. Kromě módy nabízí i designové šperky, nádobí či parfémy.

-stk-