Autor textu MediaGuru
Lišácké jablko rozšiřuje své portfolio, přidává novou meruňkovou
příchuť.
Značka cideru Lišácké jablko, jež spadá pod společnost Heineken, přivádí na trh novou příchuť – Meruňku. Ta rozšíří stávají portfolio s Hruškou a Jablkem. Novinka, která má oproti většině jiných značek sušší chuťový profil a obsahuje 4,5 % alkoholu, je k dostání v plechovce o objemu 500 ml za maloobchodní cenu 21,90 korun.
„Hledali jsme ovoce, které by se hodilo k jablečnému základu cideru a pocházelo ze sadu. Ze všech variant jsme vybrali meruňku, která je pro nás Čechy pevně zakořeněnou a oblíbenou příchutí,“ říká Barbora Celnarová, manažerka značky Lišácké jablko.
Kromě produktové novinky se značka rozhodla k mírné úpravě svého loga. Postava lišáka dostala větší prostor a zároveň jí mezi předními tlapkami přibyl obrys jablka, jenž má symbolizovat ovocné sady, z nichž pocházejí plody zpracovávané do všech nápojů z portfolia.
-stk-
# logo # novinka # redesign # příchuť # cider # Lišácké jablko # úprava
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # TV & video # Data
Nová studie společnosti Precisify ukazuje, že navzdory rostoucí fragmentaci
mediálního chování zůstává YouTube jediným prostředím, které ve
velkém měřítku zasahuje jak generaci Z, tak mileniály.
TV Nova nabídne v neděli premiérový večer s domácí tvorbou. Poprvé
uvede seriál Jitřní záře a následně i nový dokument o herečce
Jiřině Bohdalové, který vznikl k jejím 95. narozeninám.
Vorwerk spouští v Česku novou brandovou kampaň pro značku Kobold, staví
ji na postavičce Dustin, jež ztělesňuje prach v domácnosti.