O2 podpoří kampaní některé funkce O2 TV

pátek, 3. července 2020, 07:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

O2 startuje kampaň na podporu své digitální televize. Vedle obsahu se nyní zaměří na její další funkce.

Příklad venkovní reklamy, zdroj: O2

Příklad venkovní reklamy, zdroj: O2

Mobilní operátor O2 novou kampaní i nadále podporuje Chytrou síť. Od července se zaměří na komunikaci digitální televize O2 TV, jejího obsahu  a funkcí, které nabízí.

„To, že O2 TV přináší divákům unikátní obsah v podobě sportovních utkání, která nikdo jiný nevysílá, je už známá věc. V aktuální kampani chceme zákazníkům předvést i další funkce naší televize, které diváci s oblibou využívají,“ vysvětluje David Daneš, marketingový ředitel O2. 

Reklama tak ukáže možnost třídění televizního obsahu podle žánrů i podle hodnocení IMDb. „Diváci si mohou jednoduše zvolit ten nejlepší pořad z každé žánrové kategorie, a to za období uplynulých 7 dní, kdy se lze vracet v čase,“ dodává Daneš s tím, že pro nové i stávající zákazníky operátor připravil možnost vyzkoušet si vyšší tarif O2 TV na dva měsíce za cenu nižšího.

Kampaň poběží v televizi, outdooru, tisku a na internetu. Doplní ji komunikace na prodejnách i nestandardní formáty v podobě papírových tašek pro zákazníky nebo speciální advertoriály v televizních magazínech. V televizi budou vysílány 30s a 15s spoty na všech kanálech skupiny Prima. 

Pod kampaní je podepsána agentura Oliver. Produkci zajistila Michaela Pechmannová. Postprodukci slovenské studio Alien. Režie se ujal Dano Dekan.

Některý z tarifů služby O2 TV využívalo na konci března 2020 celkem 459 tisíc zákazníků.

-stk-