Seznam.cz nabízí zadavatelům online Sklik Akademii zdarma

čtvrtek, 23. července 2020, 12:05 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Sklik Akademie je určená pro začátečníky a částečně pokročilé, ale i pro manažery, kteří se chtějí v Skliku jen zorientovat.

Zdroj: Seznam.cz

Zdroj: Seznam.cz

Česká internetová jednička Seznam.cz připravila Sklik Akademii, edukační systém, se kterým se inzerenti naučí sami vytvářet inzerci v systému Sklik. Ten umožňuje zobrazit reklamu v Seznam.cz Vyhledávání i na partnerských webech, a zasáhnout tak přes 95 % všech internetových uživatelů české onlinové populace. Sklik Akademie je určená pro začátečníky a částečně pokročilé, ale i pro manažery, kteří se chtějí v Skliku jen zorientovat. Nechybí v ní tutorial videa, podrobné postupy pro vytváření kampaní, tipy k jejich zefektivnění a mnoho dalšího. 

Kurz „Sklik pro specialisty“ aneb „Budu kampaně sám nastavovat a optimalizovat“ je určený především pro začínající specialisty online marketingu. Na rozdíl od běžné nápovědy je účastníkům kurzu vysvětlený i kontext procesu zadávání inzerce. Své si v něm však mají najít i pokročilejší uživatelé, kteří už s Sklikem pracují. „Díky přehlednému rozdělení lekcí do kapitol se mohou účastníci Akademie snadno zorientovat a zaměřit se jen na témata, která jsou pro ně zajímavá a ve kterých si chtějí prohloubit znalost, například v trendech retargetingu,” říká David Velechovský, manažer konzultací Skliku. 

Postupy tvorby inzerce krok za krokem jsou vysvětlovány přímo odborníky ze Seznamu. Jednotlivá témata jsou tak seskupena do kategorií obsahujících informace o tvorbě daného typu inzerce a podrobné postupy na vytváření kampaní, včetně tipů na jejich zefektivnění a dalších doporučení. 

Sklik Akademie je určená i pro ty zájemce, kteří se úpravám v PPC kampaních přímo nevěnují. Především pro manažery a marketéry tak slouží další sekce Akademie s podtitulem „Sklik pro makretéry“ aneb „Nepotřebuji nastavovat kampaně, ale potřebuji přehled“, která Sklik pouze představí a ukáže jeho základní funkce. V ní se účastníci dozví, jak má vypadat správně nastavená kampaň a jak si vhodně stanovit její cíle. 

Více informací najdete na Blog Seznam.cz.

Zde můžete kurz zdarma absolvovat. Vstupte do Sklik Akademie! 

-mav-