Vodafone TV zařazuje filmy z karlovarského festivalu

pondělí, 13. července 2020, 11:35 Aktuality, TV, Internet & Mobil MediaGuru

Vodafone ve své videotéce nabídne přes 30 filmových představení od českých i zahraničních tvůrců.

Zdroj: Vodafone

Zdroj: Vodafone

Vodafone TV a Horizon TV rozšiřují od 13. července nabídku filmové videotéky o přehlídku filmů z karlovarského festivalu. Jde o desítky českých i zahraničních snímků, které v karlovarských kinosálech nejvíce rezonovaly v uplynulých letech.

Zákazníci najdou festivalové snímky ve speciální sekci Vodafone TV nazvané „Vary u vás doma“. Také ve službě Horizon TV mají být filmy přístupné bez stahování nebo registrace do nových placených služeb.

Rozšíření videotéky je součástí televizních tarifů Komfort a Komplet. K TV tarifu Klasik ji lze přikoupit za 99 korun.

„Ve videotéce nebudou chybět snímky jako Parazit, Velká nádhera, dále Amazing Grace nebo Já, Olga Hepnarová. Diváci si mohou užít filmový zážitek nejen z pohodlí domova, ale videotéka je zároveň součástí mobilní aplikace Vodafone TV, filmy si tak každý může vzít i na cesty,“ říká Simona Lišková, ředitelka marketingu Vodafonu.

Ke zhlédnutí je také například maďarská komorní studie dvou rodin s názvem Rodinné štěstí, francouzský film Utop se nebo plav i snímek Toni Erdmann.

Letošní ročník karlovarského filmového festivalu odsunuli organizátoři kvůli Covid-19 na rok 2021. V téměř stovce kin po celé ČR se ale od 3. až 11. července uskutečnila přehlídka Tady Vary, která nabídla 16 filmových titulů.

-mav-