Zalando se spojuje s Jágrem, má motivovat lidi ke sportu

pondělí, 13. července 2020, 10:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Jaromír Jágr se stává novou tváří sportovní kategorie Zalanda. Dlouhodobou strategií značky je realizovat co možná nejvíce lokální marketingové aktivace.

Jaromír Jágr, zdroj: Zalando

Jaromír Jágr, zdroj: Zalando

Zalando, platforma pro módu a životní styl, navazuje dlouhodobou spolupráci s Jaromírem Jágrem. Jágr se zapojí do lokálního ambasadorského programu, který na českém trhu běží od srpna 2019. Připojí se tak ke skupině influencerů, ve které nechybí například módní redaktorka Monika Marešová, designérka Vanda Janda či influencerky Beha Nguyen, Tereza Hodanová a další.

„S Jaromírem Jágrem jsme se spojili, abychom mohli společně vytvářet zajímavý obsah, motivovali lidi k ještě většímu pohybu a k tomu, aby sami dokázali ještě více,” uvádí Dawid Pożoga, Market Lead pro Českou republiku.

Spolupráce Zalanda a Jaromíra Jágra bude zahájena marketingovou kampaní a apelem na sociálních sítích, který Čechy vyzve k tomu, aby našli svou vlastní sportovní rutinu. Jágr bude spolu s dalšími čtyřmi vybranými ambasadory Zalanda motivovat lidi ke sportování, zkoušení nových sportů a prezentaci svých výkonů na Instagramu po dobu čtyř týdnů, a to pod hashtagem #JJ68xZalando. S cílem oslavit Jágrovo číslo na dresu získá následně celkem 68 uživatelů voucher v hodnotě 1500 korun. Vítěze vybere sám Jaromír Jágr na základě jejich aktivity a prezentace na sociálních sítích.

Launch kampaně proběhne na vlastních kanálech Zalanda – na webových stránkách, podstránce webu věnované spolupráci, prostřednictvím newsletterů a na sociálních médiích. Společnost se přitom zaměří především na čtyři sporty – na běhání, trénink, jógu a basketbal. Každý sport bude propagován společně s jedním ze čtyř dalších ambasadorů Zalanda, jež byli vybráni na základě vlastního sportovního zaměření: Monika Marešová se zaměří na běh, Tereza Hodanová na jógu, Paulie Garand na trénink a Adam Mach na basketbal.

-mav-