Adler Czech má nový showroom ve Finsku

úterý, 11. srpna 2020, 07:25 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

V pořadí devátý showroom otevřela ve finských Helsinkách textilní firma Adler Czech.

Nový showroom je již devátý v pořadí, zdroj: Adler

Nový showroom je již devátý v pořadí, zdroj: Adler

Textilní firma Adler Czech, výrobce a prodejce reklamních textilií z Ústí nad Labem, otevřela svůj devátý showroom v objektu Fashion House ve finských Helsinkách

„Místo je blízko letiště a velmi snadno dostupné veřejnou dopravou,“ vysvětluje obchodní ředitel firmy Rafał Zięba s tím, že celý areál vznikl již v roce 1994 se záměrem sdružit výrobce, distributory a prodejce v oblasti módního průmyslu ve Finsku. Centrum nabízí padesát zástupců módního, pracovního a sportovního textilu ze všech severských zemí, mezi které se nyní zařadila i česká společnost.

V prodejně je v nabídce celé portfolio včetně novinek nadcházející sezony. Návštěvník se zde může obsloužit zcela sám. „Zboží si může nejen prohlédnout a vyzkoušet, dokonce si ho může zapůjčit i externě, stačí k tomu záznam na recepci objektu. Jak naši spolupracovníci říkají, krádeží se tady bát nemusíme,“ popisuje Rafał Zięba. Tyto praktiky se osvědčují především v souvislosti s pandemií koronaviru, kdy je preferován bezkontaktní obchod.

Aktuální celosvětová situace bohužel neumožnila připravené slavnostní otevření, Adler zde ale připravil informativní materiály, katalogy, POS, barevnice a řadu dalších. Vedle nově otevřeného reprezentačního prostoru v Helsinkách provozuje firma další showroomy v Ústí nad Labem, Ostravě, Varšavě, Budapešti, Bratislavě, Bukurešti, chorvatském Záhřebu nebo také v lotyšské Rize

Adler nabízí přes 300 různých produktů, obchodního model firmy je výhradně B2B založený na e-shopu, dostatečných skladových zásobách, rychlé logistice a dokonalých zákaznických službách. Roční celkové tržby byly ve výši téměř 1,4 miliardy korun.

-zue-

Adler nabízí textilii z Technické univerzity přes e-shop

pondělí 13. dubna 2020