Holnová je CEO Vinografu, marketing vede Dočekal

pondělí, 3. srpna 2020, 15:35 Aktuality, Lidé, Marketing MediaGuru

Na pozici výkonné ředitelky vináren Vinograf nastoupila Kateřina Holnová. O marketing se stará Daniel Dočekal.

Kateřina Holnová, zdroj: Vínograf

Kateřina Holnová, zdroj: Vínograf

Novou výkonnou ředitelkou pražských vinných barů Vinograf se stala Kateřina Holnová, která přišla z inovační společnosti IdeaSense. Marketing má na starosti Daniel Dočekal. Uvedli, že chtějí prostřednictvím Vinografu zlepšit oblíbenost kvalitního vína především mezi mladší pražskou generací.

Kateřina Holnová vystřídala od roku 2001 vedoucí pozice v oborech telekomunikace, bankovnictví a letectví. V české pobočce mobilního operátora Vodafone byla zodpovědná za řízení prodeje v segmentu středních firem, v ČSA řídila strategické inovační produkty letového a pozemního provozu, pracovala také v Raiffeisenbank a jako výkonná ředitelka on-line agentury. Působila také jako marketingová ředitelka ve společnosti Pet Center a v posledních několika letech v inovační společnosti IdeaSense.

„Moje mise je v mnoha směrech velmi striktně definovaná ekonomickými ukazateli. To, co přináším navíc, je celostní pohled, který přinese novinky stavící na unikátním a širokém know-how o víně a které v ČR nikdo zatím nerealizoval,” uvedla Holnová.

Daniel Dočekal ve Vinografu řeší sociální média, internetový i klasický marketing. PR zajišťuje Rubikon PR. Dočekal má dlouholeté zkušenosti s marketingem, PR, webovými technologiemi i sociálními sítěmi. S Kateřinou Holnovou již dříve spolupracoval. „Marketing pro unikátní dvojici vinných barů v Praze je výzva. Ovlivněná i tím, že gastronomie byla příchodem koronaviru hodně zasažena a na marketing není tolik prostředků, kolik by bylo ideálně potřeba,” sdělil ke své nové práci Dočekal.

Pod Vinograf patří dva vinné bary v centru Prahy, a to v ulici Míšeňská a na Senovážném náměstí.

-mav-