Komunikaci skupiny Kofola má na starosti Ptačinská Jirátová

pátek, 7. srpna 2020, 12:10 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Skupinovou a korporátní komunikaci Kofoly ČS vede Jana Ptačinská Jirátová, s komunikací UGO a dalších značek pomáhá Marcela Vraná.

Jana Ptačinská Jirátová, zdroj: Kofola ČS

Jana Ptačinská Jirátová, zdroj: Kofola ČS

Komunikační tým společnosti Kofola ČeskoSlovesko prošel změnami. Dosavadní tisková mluvčí Jaroslava Musilová, jež působila v Kofole od roku 2012, se rozhodla pro změnu. 

Komunikaci skupiny i udržitelnost po ní převzala Jana Ptačinská Jirátová, jež v Kofole pracuje už šest let a od roku 2018 působí na pozici manažerky komunikace pro československý trh. Nově se jí tedy týkají nejen témata související s dlouhodobými strategiemi firmy, ale i hospodaření napříč zeměmi, burzy či nových akvizic.

Na komunikaci značek se bude nově podílet Marcela Vraná, jež loni nastoupila do dceřiné společnosti UGO. Na starosti bude mít PR aktivity dalších brandů z portfolia Kofola i B2B komunikaci.

Z pozice Trainee v Kofole se po dvou letech na PR Specialistku vypracovala Adriana Šántová. V jejích kompetencích je nyní příprava a exekuce interní komunikace Kofola a zaměstnaneckých eventů.

-stk-