Sportisimo spouští kampaň na návrat do škol

středa, 12. srpna 2020, 16:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Řetězec se sportovním vybavením Sportisimo si v nové kampani hraje s myšlenkou, že se děti už letos nemohou dočkat začátku školního roku.

Klíčový vizuál kampaně, zdroj: Sportisimo

Klíčový vizuál kampaně, zdroj: Sportisimo

Sportisimo, řetězec se sportovním vybavením, startuje kampaň, s níž cílí na rodiče a děti školou povinné. Hraje si v ní s myšlenkou, že by se už děti nejradši oblékly do výstroje svých oblíbených sportů a vyrazily do školy.

„Škola, kamarádi, kroužky, sport. To vše jsou věci neodmyslitelně spjaté se začátkem školního roku, ale zároveň i s naším brandem. V kampani chceme primárně rodičům ukázat, že ve Sportisimo síti seženou pro svoje školáky úplně všechno, od batohu a pohodlných bot na cesty do školy až po výbavu pro zájmové aktivity. Zároveň chceme samozřejmě motivovat k tomu, aby děti vedli k pohybu, a umožnili jim tak zažívat šťastné sportovní okamžiky s kamarády,” říká Zdeněk Morávek, marketingový ředitel Sportisima. „Letos bylo čekání na školu obzvlášť dlouhé, a tak jsme právě na motivu školáckého nadšení postavili celou komunikaci,” doplňuje. 

Kampaň se objeví v televizi, na internetu a také v místě prodeje. Poběží nejen na českém a slovenském trhu, ale také v Maďarsku a Rumunsku.

Kreativa kampaně vznikla in-house. Svůj hlas propůjčili herec Oldřich Hajlich a herec a hudební producent Richard Salay. 

-stk-