Vodka Amundsen uvádí dvě ochucené novinky Polar

neděle, 9. srpna 2020, 08:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Značka vodky Amundsen přichází na trh se dvěma specialitami, které jsou vhodné pro míchané drinky v teplé i studené podobě.

Novinka Amundsen Polar Heat, zdroj: Stock Plzeň – Božkov

Novinka Amundsen Polar Heat, zdroj: Stock Plzeň – Božkov

Vodka Amundsen z portfolia společnosti Stock Plzeň – Božkov přináší na trh dvě novinky – Amundsen Polar Spice a Heat. Konzumovat se mohou jak v čisté podobě, tak v míchaných drincích. 

Zatímco Amundsen Polar Spice nabízí pikantní chuť zázvoru a citrónu, Amundsen Polar Heat kombinuje pomerančovou chuť se skořicí.

„Obě vodky vynikají výraznou chutí s lehkou nasládlostí, která zanechá příjemný dozvuk v ústech. Vodky jsme vytvořili tak, aby navodili skvělý chuťový zážitek jak v čisté podobě, tak v míchaných drincích, a to ve studené i teplé formě,“ říká brand manažer značky Amundsen Tomáš Matuška.  

K podpoře novinek připravila značka šest jednoduchých drinků, které je možné připravit do šesti sekund. Každý z nich se přitom má hodit pro jinou situaci: Amundsen Lemonade je vhodný pro piknik, Amundsen Juice při opalování, Amundsen Mule do letního kina, Amundsen Deep Fresh na grilovačku aj. 

-stk-