Volkswagen Užitkové vozy slaví kampaní 70 let Transporteru

sobota, 22. srpna 2020, 08:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Historickými i současnými vozy řady T si značka Volkswagen Užitkové vozy připomíná 70 let svého Transporteru.

Značka Volkswagen Užitkové vozy letos oslavuje 70 let svého modelu Transporter. Připravila k tomu kampaň, v níž vystupují historické i současné vozy řady T. K vidění bude v tisku a na internetu.

„Transporter – to je sedm desítek let příběhů lidí, kteří se za jeho volantem vydali za svými sny o štěstí, svobodě a úspěchu,“ říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika, a dodává: „V kampani propojujeme historii se současností a ukazujeme, že Transporter je i dnes pro všechny živnostníky, podnikatele, rodiny, umělce i dobrodruhy ideálním společníkem pro uskutečnění malých i velkých cílů.“

Sérii inzerátů odstartuje první generace T1 s mottem „70 let snu o štěstí“. Další inzerát zachycuje následující generaci T2 ve verzi California s titulkem „70 let snu o svobodě“. Posledním z komunikovaných zástupců již nevyráběných generací Transporteru je T4. V další fázi kampaně převezmou štafetu aktuální modely T6.1 ve výročních verzích „70 let Bulli“.

Bannery na internetu budou pracovat s interaktivní funkcí, díky níž se historické Transportery pohybem myši promění v aktuální pokračovatele rodu T. V elektronických médiích poběží také reklamní spot a v září se k centrální kampani připojí jednotliví dealeři s akční nabídkou nových modelů.

Kampaň doprovází jubilejní nabídku speciální edice modelů „70 let Bulli“, v níž mají zákazníci na výběr zvýhodněné modely T6.1 Transporter, Transporter Kombi, Caravelle, Multivan a California.

-stk-