Bohuslav Bohuněk se nově stará o komunikaci Scia

středa, 2. září 2020, 15:10 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Oborový novinář Bohuslav Bohuněk má nově na starosti komunikaci společnosti Scio.

Bohuslav Bohuněk, foto: Radana Čechová

Bohuslav Bohuněk, foto: Radana Čechová

Od 1. září se o komunikaci společnosti Scio, zabývající se přípravou testů pro přijímací zkoušky, stará dlouholetý oborový novinář Bohuslav Bohuněk. Kromě komunikace s médii bude zodpovědný za časopis Pertuum a bude se podílet na tvorbě obsahu pro sociální sítě i pořádání eventů.

Do Scia přichází Bohuslav Bohuněk z Empresa Media. Zde působil od roku 2013, kdy stál u založení časopisu MarketingSalesMedia. Po jeho prodeji a sjednocení pod značku MAM (Marketing & Media) přešel v rámci vydavatelství do časopisu Týden. Předtím pracoval téměř 13 let v mediálním domě Economia, kde psal nejprve pro Marketing & Media, nejdříve jako vedoucí rubriky, poté jako zástupce šéfredaktora, a později vedl měsíčník Trend marketing. Svou novinářskou kariéru začínal v roce 1998 v časopisu Strategii. 

Kromě psaní se věnuje již 10 let vysokoškolskému vzdělávání, pravidelně přednáší na Vysoké škole ekonomické, jako lektor působí na Vysoké škole ekonomie a managementu. Spravuje rovněž LinkedIn skupinu o PR s názvem P.R.ciny, jež se loni dočkala knižního vydání. Kniha byla oceněna na oborové soutěži Lemur. 

-stk-