Bonami otevírá druhou prodejnu, do konce roku chce další čtyři

středa, 16. září 2020, 11:25 Aktuality, Retail MediaGuru

V pořadí druhou kamennou prodejnu otevírá v pražských Letňanech e-shop Bonami.

Svou druhou prodejnu otevírá Bonami na pražských Letňanech, zdroj: Bonami.

Svou druhou prodejnu otevírá Bonami na pražských Letňanech, zdroj: Bonami.

Po čtvrt roce od otevření první kamenné prodejny na Černém Mostě v Praze přichází Bonami s další pobočkou, tentokrát v pražských Letňanech. Pokračuje tak v plánu spustit do konce roku prodejny v Praze, Brně a Bratislavě, přibýt by měly ještě další čtyři. 

„V porovnání s Černým Mostem mají prodejna i sklad v Letňanech dvojnásobnou kapacitu, více regálů i možností vystavení zboží, takže nám umožňuje odbavit výrazně více objednávek a počet produktů na prodejně tak přesáhne tisícovku,” říká Pavel Vopařil, CEO Bonami, s tím, že aktuálně je možné si v Letňanech objednávku vyzvednout už do druhého dne od objednání. Na prodejně je vystaveno přes tisíc produktů ze sortimentu e-shopu. Stejně jako na Černém Mostě je prostor sdílen s partnerem Prospánek.cz.

S novým kamenným obchodem přišlo Bonami také s konceptem „specializace” prodejen – ta v Letňanech například bude od konce října disponovat širší nabídkou pohovek. „Jednotlivé prodejny od sebe chceme lehce odlišit zaměřením na vybraný sortiment, tady jsou to pohovky, v budoucnu to může být třeba vybavení kuchyně nebo koberce. Základní nabídku budou mít všechny prodejny stejnou, lišit se budou jen svou nadstavbou,” vysvětluje Pavel Vopařil a dodává: „Navíc samotná prodejna je specifická tím, že jsme ji sami navrhovali na míru, a to včetně veškerého vybavení.”

V prodejně opět panuje propojení online a offline nákupního zážitku v omnichannelové řešení. Nabídka je propojena s e-shopem, každý produkt má svůj QR kód a veškeré informace o možnosti objednání online, jako počet kusů, varianty produktu a cenu. 

Kamenné prodejny mají podle Bonami sloužit zákazníkům jako inspirace, nabízet poradenství, možnosti okamžitého nákupu či objednávky. Rovněž fungují jako výdejna zboží, která je nyní dostupná nejen v Letňanech a na Černém Mostě, ale také ve skladu v Jenči.

„V současné době je spouštění kamenných prodejen možná trošku nezvyklé, ale do konce roku chceme otevřít další čtyři,” uzavírá Pavel Vopařil.

Bonami otevírá na Černém Mostě první kamennou prodejnu

středa 13. května 2020

-stk-