David Korn je obchodním ředitelem vydavatelství A11

středa, 16. září 2020, 16:50 Aktuality, Tisk, Lidé MediaGuru

Do čela obchodníků vydavatelství A11 přišel David Korn z Mladé fronty. Ředitelem inzerce se stal Jan Šátava, který nahrazuje Lukáše Zítu.

David Korn, zdroj: A11

David Korn, zdroj: A11

Vydavatelství lokálního a odborného tisku, společnost A11 Aleše Zavorala, mění organizační strukturu a rozšiřuje obchodní tým. Novým obchodním ředitelem se stává David Korn, na pozici ředitele inzerce pak nastupuje Jan Šátava. Ten střídá Lukáše Zítu, který ze společnosti téměř po dvou letech odchází.

David Korn působí v médiích přes 15 let, poslední tři roky jako obchodní ředitel vydavatelství Mladá fronta, předtím v témže vydavatelství pracoval přes čtyři roky na pozici obchodního ředitele Divize Euro E15.

Jan Šátava pracoval poslední dva roky ve společnosti Kyocera na pozici regional key account manager, předtím strávil pět let ve vydavatelství Czech News Center na pozici team leader pro noviny Blesk a Aha!.

Jan Šátava, zdroj: A11

Jan Šátava, zdroj: A11

Obchodní oddělení vydavatelství A11 v těchto dnech doplňují také Pavel Lejhanec z Mladé fronty a David Janoušek a Antonín Přibyl z Czech News Center.

„Ve vydavatelství A 11 vidím obrovskou příležitost, jak zúročit letité zkušenosti z předchozí praxe. Dostal jsem prostor pro vytvoření nových projektů, které na trhu doposud chybí. Velký potenciál zároveň spatřuji v kombinaci prémiového segmentu a lokálního tisku,“ uvedl David Korn s tím, že jeho úkolem bude i vybudování silného obchodního týmu.

-mav-