Echo Media vydává knihu Koronavirus: Falešný poplach

středa, 23. září 2020, 15:15 Aktuality, Tisk MediaGuru

Echo Media vydává v rámci vlastní Edice Echo svou pátou knižní publikaci. Jejím autorem je Petr Holub, jmenuje se Koronavirus: Falešný poplach.

Zdroj: Echo Media

Zdroj: Echo Media

Vydavatelství Echo Media vydává další knihu, tentokrát s názvem Koronavirus: Falešný poplach autora Petra Holuba. Sleduje cestu, kterou nejen česká společnost a ekonomika ušla od počátku tzv. koronakrize.

„Mnozí z nás propadli panice, že nakazit se koronavirem znamená jistý rozsudek smrti, a zabarikádovali se doma před světem. Jiní dokázali využít vlnu strachu k zisku, kariéře, posílení moci. Nikdy jsme neprožili nic podobného a neměli bychom zapomenout,“ říká ke knize autor, novinář a analytik Petr Holub.

Analytické komentáře Petra Holuba jsou doplněné pohledem odborníků v oblasti medicíny a virologie – Miloslava Ludvíka, ředitele Fakultní nemocnice v Motole a bývalého ministra zdravotnictví, Davida Feltla, ředitele Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a Zdeňka Hostomského, virologa a ředitele Ústavu organické chemie a biochemie AV, který je rovněž kmotrem knihy. Knihu ilustrují fotografie liduprázdné Prahy Jana Kurela.

Knihu vydává Echo Media v rámci vlastní Edice Echo jako svou pátou knižní publikaci. Čtenáři si ji mohou objednat přímo prostřednictvím online obchodu Echo eShop. Kniha bude dostupná i v běžné síti knihkupectví. Doporučená maloobchodní cena je 249 Kč.

Knihu ve středu odpoledne pokřtili novou knihu Petra Holuba přímo v sídle Echo Media ministr kultury Lubomír Zaorálek a virolog Zdeněk Hostomský, ředitel Ústavu organické chemie a biochemie AV.

Zdeněk Hostomský, Petr Holub a Lubomír Zaorálek při křtu knihy, zdroj: Jan Zatorský, Echo Media

Zdeněk Hostomský, Petr Holub a Lubomír Zaorálek při křtu knihy, zdroj: Jan Zatorský, Echo Media

-mav-