MetroZoom spustila v metru síť digitálních CLV

čtvrtek, 3. září 2020, 09:50 Aktuality, Outdoor MediaGuru

Klienti tak mohou poprvé i v metru vyzkoušet digitální venkovní reklamu.

Digitální CLV od společnosti MetroZoom, zdroj: MetroZoom

Digitální CLV od společnosti MetroZoom, zdroj: MetroZoom

Od 1. září spustila společnost MetroZoom v pražském metru pod hlavičkou MetroZoom Digital síť 32 digitálních CLV (CLVD) pokrývající 21 nejvytíženějších stanic, centrum Prahy a stanice v blízkosti nejnavštěvovanějších obchodních center. Klienti tak mohou poprvé i v metru vyzkoušet digitální venkovní reklamu.

Komunikaci je možné nastavovat od jednoho dne, je možné měnit vizuály podle potřeby v přesně stanovené datum a čas, nasazovat spoty podobně jako v televizi například podle týdenních akcí, propagovat více produktů od jedné či více značek v rámci jednoho nakoupeného času či komunikovat jiný produkt ráno, odpoledne nebo večer.

„Digitální venkovní reklama zažívá celosvětově svůj rozmach a i zde v Čechách vnímáme velký zájem o tento typ venkovní komunikace,“ uvedl George Kisugite, výkonný ředitel společnosti BigBoard Praha, do jejíž skupiny společnost MetroZoom spadá.

Nové digitální CLV v metru nabízí 10vteřinové spoty s frekvencí opakování od 1krát za minutu. Na jednom digitálním CLV může být umístěno maximálně šest klientů. Ti si mohou sami vybrat některou ze tří sítí. Síť Centrum cílí na centrum Prahy a nefrekventovanější stanice metra, síť Shopping míří na cestující v blízkosti obchodních a nákupních center a největší síť Max nabízí klientům potenciál nové digitální sítě CLV s možností maximálního zásahu cestujících ve všech 21 pokrytých stanicích.

-mav-