Na segment péče o domácí zvířata se zaměří Friends of Pets

úterý, 8. září 2020, 07:25 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

Konference Friends of Pets se bude 17. září věnovat dynamicky se vyvíjejícímu segmentu krmiv a potřeb pro domácí mazlíčky.

Zdroj: Blue Events

Zdroj: Blue Events

Oborové setkání Friends of Pets, které pořádá společnost Blue Events, proběhne 17. září v prostorách KC City v Praze. Soustředit se bude na dynamicky se vyvíjející segment krmiv a potřeb pro domácí mazlíčky, který i v současné situaci potvrzuje růstový potenciál. 

Na konferenci vystoupí celá řada českých i mezinárodních řečníků. Jaké jsou trendy v péči o psy a kočky nejen v Evropě, ale i v USA popíše Wim Petermans ze společnosti Wellpet. Patricie Heydtmann ze společnosti Partner in Pet Foods bude hovořit o posilování imunity psů a Petra Miklišová se zaměří na výživu kastrovaných koček. 

Další vystoupení se zaměří na vývoj trhu a jednotlivé prodejní kanály. Markéta Rybářová ze společnosti Dataweps shrne dopady koronavirové pandemie na tento segment trhu. Timo Pärssinen z Prima Pet Premium představí případovou studii o úspěšném prodeji prémiových produktů v hypermarketech. Štěpánka Vítová ze společnosti Mall Group se podívá na prodej pet sortimentu v online prostředí. Jak nastavit správnou cenu, poradí Milan Havlíček ze společnosti Yieldigo. Zpestřením bude rozhovor s Filipem Rožkem, autorem knihy Gump-Pes, který mě naučil žít. Odpoledne potom proběhnou dvě panelové diskuse zaměřené na roli a vývoj velkých formátů a malých specializovaných prodejen.

Součástí programu konference bude vyhlášení druhého ročníku soutěže Pet Shop Roku, která má za cíl přispět ke kultivaci trhu a podpořit roli malých nezávislých prodejen. O své zkušenosti s provozováním nezávislé prodejny se podělí také manželé Jindrovi, majitelé prodejny Zooshop z Českého Krumlova, která zvítězila v prvního ročníku soutěže.

Konference se řídí pravidly Nocovid, které připravila Česká eventová asociace.

Více informací o akci naleznete zde. 

-stk-