Na trh vstupuje nová agentura Goodkin

pondělí, 14. září 2020, 14:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Na českém trhu vzniká nová strategicko-kreativní agentura Goodkin.

Zdroj: Goodkin

Zdroj: Goodkin

Na českém trhu vzniká nová strategicko-kreativní agentura Goodkin, jež se bude věnovat positioningu a budování distinktivních značek, komunikační a obsahové strategii, kreativní komunikaci, audiovizuální produkci a koordinaci komunikačních aktivit klientů.

Její tým tvoří Hana Fialová, která má na starosti klientský servis, Mladen Grebo odpovídající za komunikační strategii, Jan Hlavín za copywriting a strategii značek a Ondřej Wünsch zajišťující art direction a audiovizuální produkci. 

,,Domníváme se, že holistický přístup k budování brandu je v dnešní době nezbytností pro každého podnikatele, nikoliv pouze velké korporace. Doba, kdy menším a středním firmám stačily k dlouhodobému růstu výkonové kanály a fyzická dostupnost, je nenávratně pryč. Dobře nastavená komunikace by podle nás měla produkovat pozitivní externality. Čím více podnikatelů bude k marketingu přistupovat zodpovědně, tím méně bude ve veřejném/digitálním prostoru vizuálního smogu a otravných sdělení, které nejsou pro spotřebitele relevantní,” komentuje vznik agentury Jan Hlavín.

„Kreativitě se nejvíce daří tam, kde vládne svoboda. Proto budujeme agenturu podle vzoru tyrkysových organizací,” dodává Hlavín. Tento organizační model se vyznačuje plochou strukturou, vyšší mírou sebeřízení a důrazem na dynamické, fluidní týmy. 

-stk-