O2 se v kampani cílící na mladé spojuje s Tomem Princem

čtvrtek, 3. září 2020, 07:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

O2 přichází od září s novou nabídkou tarifů pro zákazníky do 26 let. V kampani spolupracuje s Tomem Princem.

Zdroj: O2

Zdroj: O2

Společnost O2 přichází od září s novou nabídkou tarifů pro zákazníky do 26 let. Podpoří ji kampaní s hudebníkem Tomem Princem, jehož podpoří při startu jeho hudební kariéry.

„Novou nabídkou vycházíme vstříc mladé generaci, pro kterou již nejsou nejdůležitější volné minuty nebo SMS, ale velké datové balíčky," vysvětluje ředitelka mobilního segmentu v O2 Silvia Cieslarová. Nabídka pro mladé se tak skládá ze čtyř nových tarifů. V tarifu You 20 GB nabízí O2 neomezené volání a SMS do všech sítí v ČR a k tomu 20 GB dat. Pro méně náročné zákazníky O2 připravilo tarif You 5 GB. Pro mladé lidi, kteří na internetu v mobilu tráví velkou část dne, je pak určený tarif You Neo s neomezenými daty o rychlosti Optimal. Ten bude O2 nabízet za 749 korun, v rámci akční nabídky ho všichni, kdo si ho pořídí během září, získají za 699 korun měsíčně. Pro nejmladší uživatele je připraven Můj první tarif, jenž zahrnuje 120 volných minut volání do všech sítí v ČR a 1 GB dat.

Novinku podpoří mediální kampaň, v níž se O2 spojuje s Tomem Princem. „Vzhledem k tomu, že nabídka je určena pro lidi do 26 let, kteří prakticky nesledují televizi a je těžké je zasáhnout i klasickými reklamními formáty, chceme tentokrát jít jinou cestou. Vybrali jsme si talentovaného mladého umělce Tomeho Prince, rozhodli se podpořit vznik jeho prvního videoklipu a pomoci mu tak na startu jeho hudební kariéry,“ popisuje ředitel marketingové komunikace a brandu v O2 David Daneš.

Prvním počinem v rámci spolupráce je tak nový singl „Návyková“, který Tome Prince připravil ve spolupráci s Benem Cristovao. Singl rovněž tvoří hudební složku chystaných spotů, jejichž hlavní tváří se Tome Prince stal. V kampani se dále objeví i influencerka Tinka Tran a Ben Cristovao, který se v minulosti spojoval s kampaní cílící na mladé konkurenčního operátora Vodafone.

Nový klip i nabídku podpoří O2 zejména na sociálních sítích, jako je Instagram, Youtube, nebo na platformě TikTok, kde plánuje kampaň spojenou s taneční výzvou a dalšími aktivitami. Komunikace bude mít přesah i do outdoorových aktivit, v rámci kterých O2 plánuje dva exkluzivní koncertními večery s Tomem Princem.

Komunikační linka bude mít přesah až do příštího roku, kdy proběhne koncert Bena Cristovao v O2 Areně s hostujícím Tomem Princem. Dvě vstupenky na tento koncert získá prvních 500 zákazníků, kteří si pořídí tarify O2 You 20 GB nebo O2 You Neo.

-stk-