Pilsner Urquell ukazuje v kampani příběhy svých lidí

úterý, 29. září 2020, 11:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Nová kampaň Pilsner Urquell přichází s příběhem výčepní Martiny Navrátilové. Cílem je ukázat lidi, kteří pečují o kvalitu piva.

Výčepní Martina Návratilová je tváří nové kampaně Pilsner Urquell, zdroj: Plzeňský Prazdroj.

Výčepní Martina Návratilová je tváří nové kampaně Pilsner Urquell, zdroj: Plzeňský Prazdroj.

Pilsner Urquell startuje novou kampaň. Jejím cílem je přiblížit pivní značku dnešnímu spotřebiteli a ukázat mu na reálných příbězích péči, kterou plzeňští pivu věnují. Jako první se v reklamě představí výčepní Martina Navrátilová, úspěšná finalistka soutěže Pilsner Urquell Master Bartender, která již téměř pět let cestuje po celé Evropě a učí v zahraničních hospodách, jak se o pivo Pilsner Urquell starat a správně ho čepovat. 

„Historii Pilsner Urquell už čeští příznivci piva dobře znají. Novou kampaní chceme ukázat jeho současnou podobu. Na reálných příbězích lidí, kteří pečují o naše pivo a šíří slávu plzeňského ležáku a české pivní kultury ve světě, chceme ukázat úsilí, které mu věnujeme,“ říká marketingová manažerka značky Pilsner Urquell Eva Andrejčáková. 

Kampaň je rozdělena do několika fází. Počátkem září začala televizním spotem, který poběží do konce října. Kromě televize se objeví i na sociálních sítích (Facebook, Instagram a Youtube). Reklamu doplní i PR a digitální kampaň, která ukáže příběhy dalších mistrů výčepních, jako je Richard Máša, Igor Kolivoško, Monika Nápravníková nebo Ota Haurythun.

Autorem konceptu a kreativní myšlenky kampaně je agentura VLMY&R, produkci zajistila společnost Bistro Films. Spot se natáčel v průběhu dvou dní. Režie se ujal Marek Partyš, za kamerou stál Štěpán Kučera. Autorem hudby je Viliam Béreš. O digitální část se stará Triad Advertising, PR má na starosti Bison & Rose.

-stk-