Queens se v kampani spojuje s Annet X a Karlem

čtvrtek, 10. září 2020, 12:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Queens spouští novou kampaň „Streetwear po našem“. Tvářemi jsou zpěvačka Annet X a rapper Karlo.

Tvářemi nové kampaně Queens se stala Annet X a Karlo, zdroj: Queens

Tvářemi nové kampaně Queens se stala Annet X a Karlo, zdroj: Queens

Obchod s teniskami a streetwear módou Queens startuje novou kampaň s názvem Streetwear po našem“. Spojuje se v ní s influencery – se zpěvačkou Annet X a rapperem Karlem, kteří byli oblečeni mimo jiné ve značkách, které Queens prodává exkluzivně, jako je Daily Paper, Fred Perry, Preach, Suicoke nebo Poutnik by Tilak. Kampaň byla nafocena na chalupě v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Cílem bylo ukázat, že ve stylu může být člověk kdekoliv – ve městě, na návsi nebo třeba v lese.

„Většina z nás tráví vzhledem k okolnostem letošní rok v Česku nebo na Slovensku. A tak hrajeme v kampani hlavně na kontrast typicky domácké atmosféry se stylovými outfity. Dávno už neplatí, že trendy patří jen velkým městům, móda funguje v každém prostředí. Naši trendsetteři se taky bez problémů vyrovnají zahraničním hvězdám,” říká Igor Petrikovič, brand manažer Queensu.

„Naši novou brandovou kampaň jsme postavili na videu a precizním mediaplánu. Nechceme lidi spamovat jednou fotkou, ale ukázat jim celou šíři sortimentu, a tak v průběhu měníme její vizuál. O to komplexnější byla produkce, kterou jsme dělali in-house,“ říká marketingový ředitel Queensu Lukáš Vít Rýdl. 

„Chceme mít naprostou kontrolu nad frekvencí a zásahem kampaně, takže jsme se spojili s novým partnerem na digitální marketing, českou agenturou MarketUp. Jde nám hlavně o podporu brand awareness, a tak jsme zapojili brandlifty na Facebooku a Youtube a také RTB cílení a přímý nákup pro display,” doplňuje Lukáš Vít Rýdl.

Kampaň cílí na lidi ve věku 18–34 let a běží od 1. září do 30. listopadu organicky i sponzorovaně na Instagramu, Facebooku, Youtube a na dalších displayových plochách. 

Kreativa, styling i kompletní produkce kampaně vznikala interně, pracoval na ní tým pěti lidí. Editorial fotil Filip Poreba, videa točila Veronika Donutková, hudbu dělali Radimo a Karlo a o make-up se postaral Zdeněk Fencl.

Kromě nové kampaně spolupracuje Queens se třemi desítkami influencerů a umělců. 

-stk-