Radio Wave podporuje kampaní své tři podcasty

neděle, 6. září 2020, 08:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Radio Wave v nové kampani komunikuje podcasty Čelisti a Balanc i nový podcast Šeptem.

Zdroj: Repro YT Radio Wave

Zdroj: Repro YT Radio Wave

Radio Wave, zaměřující se svým programem na mladé posluchače, spustilo ve středu 2. září kampaň na podporu podcastů Čelisti, Balanc a relativně nového Šeptem, který pojednává o intimitě, sexu a vztazích. 

„Kampaní chceme upozornit na tři osobité formáty, které nabízíme nejen v lineárním vysílání Radia Wave v pravidelných časech, ale taky jako podcasty, které lze na webu wave.cz, v aplikaci mujRozhlas.cz i dalších podcastových aplikacích poslouchat kdykoli, kdekoli i offline,“ uvádí Iva Jonášová, šéfredaktorka Radia Wave.

Kampaň pracuje se třemi videospoty, které budou k vidění v kinech Aerofilms a Cinema City a na všech online platformách Radia Wave. „Snažil jsem se vytvořit tři různorodé spoty, které by odpovídaly nejen obsahu jednotlivých pořadů, ale i specifickému charismatu jejich moderátorů. Zároveň celou kampaň spojuje určitá míra nadsázky a humoru,“ říká Jakub Jirásek, režisér a autor konceptu spotů. 

Videa se natáčela v několika lokacích v Praze, například v Kině Světozor, v baru Kina Lucerna, v kavárně Českého rozhlasu, a dokonce v jedoucí tramvaji. Hlavními hrdiny spotů jsou samotní autoři pořadů, kterým se kampaň věnuje. V jednom z nich se objeví i režisér Jan Hřebejk.

Seberozvojový magazín Balanc Petra Boušky vysílá Radio Wave od září 2018 a po talkshow Buchty je druhým nejposlouchanějším podcastem stanice. Zároveň se řadí mezi nejoblíbenější podcasty Českého rozhlasu. Filmové Čelisti Aleše Stuchlého a Víta Schmarce vysílají již od roku 2011 a loni v listopadu její autoři spustili nový videoformát Čelisti dávají. Nováčkem je podcast Šeptem, v němž se Bára Šichanová věnuje vztahům, sexu a lásce a Radio Wave jej spustilo letos v únoru.

-stk-