Sítě Johnnieho Walkera i Parkeru spravuje Konektor Social

sobota, 19. září 2020, 08:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Konektor Social má nové klienty. Sociální sítě spravuje pro tři značky obchodu Activa i pro Johnnie Walker a Gordon’s Gin.

Zdroj: Stock Plzeň-Božkov

Zdroj: Stock Plzeň-Božkov

Konektor Social hlásí nové klienty, kterým spravuje sociální sítě. Pro obchod s kancelářskými potřebami Activa se stará o tři značky, spolupráci rozšířila také se společností Stock Plzeň-Božkov. 

Nově Konektor Social spravuje sociální sítě pro tři značky luxusních psacích potřeb, který Activa na český trh dováží, – Bibelot, Lamy a Parker. „Všechny tyto značky nabízí specifické produkty – luxusní i designové. Konektor Social nám proto pomáhá na Instagramu i Facebooku oslovit přesně ty uživatele, kteří podobné produkty dokážou ocenit a dělají jim radost, ať už v práci, ve škole nebo ve volném čase,“ říká ke spolupráci Karolína Hamzová z Activy. 

Při správě sociální sítí se bude Konektor Social zaměřovat na kvalitní fotoprodukci, kterou se bude klient používat i pro další účely.  

Zároveň agentura rozšířila spolupráci se společností Stock Plzeň-Božkov. Vedle dlouhodobé správy sociálních sítí pro Baileys se od listopadu bude znovu starat i o Johnnie Walker a Gordon’s Gin. „Věříme, že pod jejich vedením společně oslovíme s whisky Johnnie Walker a Gordon’s Gin širokou základnu spotřebitelů v ČR,“ řekl Ondřej Balvín z firmy Stock Plzeň-Božkov. 

-stk-