UGO nabízí UGO boxy, catering do kanceláří

čtvrtek, 3. září 2020, 14:15 Aktuality, Marketing MediaGuru

Síť fresh barů a salaterií UGO chce se svou nabídkou oslovit i firemní zákazníky. Nabízí jim catering v podobě UGO boxů.

Zdroj: UGO

Zdroj: UGO

Společnost UGO, provozující na českém a slovenském téměř 80 fresh barů a salaterií, přichází na podzim s novinkou, s níž chce oslovit i firemní zákazníky. Nabízí jim catering do kanceláří v podobě UGO boxů, a to v několika variantách – masové, vegetariánské, kombinované, salátové či dezertní. Nabídku tvoří wrapy, saláty, chia pudingy, jogurtové misky či čerstvý fresh.

„S produktem UGO box jsme ve spolupráci s franšízanty vyrazili do pilotního provozu před necelým měsícem, a to zatím na třech pražských provozovnách: UGO Salaterie v Karlíně, OC DBK a Atrium Flora,“ popisuje na dotaz MediaGuru za společnost UGO Marcela Vraná. 

Zatím je možné si UGO boxy na jedné z provozen objednat minimálně den předem a osobně si je vyzvednout. „Pokud ale zákazník potřebuje rychlejší jednání, je snadné domluvit se osobně přímo s restaurací. V UGO se vždy snažíme zákazníkovi vyhovět, záleží na kapacitě provozu a velikosti objednávky. Pokud vše klapne, můžete se UGO boxem posilnit ještě tentýž den,“ přibližuje Marcela Vraná. 

Během září bude zajištěn i rozvoz, a to na všech lokalitách, kam distribuční síť značky sahá. „Chceme UGO BOXem občerstvit i brněnské kanceláře a nejen ty,“ prozrazuje Marcela Vraná. 

UGO boxy jsou komunikovány na vlastních online a offline kanálech značky, tedy na webu, rozvozovém e-shopu i sociálních sítích. Na provozovnách v centru Prahy byly rozdány informační letáčky. „S přicházejícím podzimem a návratem lidí do kanceláří a škol plánujeme nejrůznější samplingy a přímé distribuce v předem domluvených kancelářských centrech a firmách,“ doplňuje Marcela Vraná. 

Zatím zájem o nabídku občerstvení do kanceláří podle Vrané „příjemně roste“. Hlavní růst však firma očekává v příštích týdnech v souvislosti s návratem žáků a studentů do škol a pracovníků do kanceláří.  

UGO během léta otevřelo na Václavském náměstí v Praze svou dosud největší provozovnu. S další expanzí však český řetězec se zdravým občerstvením, jenž spadá do portfolia společnosti Kofola ČS, vyčkává. Během pandemie byla síť nucena uzavřít všechny své pobočky, zprovoznila výdejová okénka i rozvoz. 

S UGO boxy se tak vydává na podobnou cestu jako jiný český řetězec rychlého občerstvení Bageterie Boulevard, který již čtyři roky nabízí catering do kanceláří prostřednictvím své služby BB Box. 

BB Box od Bageterie Boulevard zdvojnásobil obrat

úterý 28. ledna 2020

-stk-