Ve čtvrtek se bude konat konference Instameet

úterý, 15. září 2020, 11:00 Aktuality, Marketing MediaGuru

Na odborné konferenci Instameet vystoupí nejen marketéři, ale i instagrameři z České republiky a Slovenska.

Zdroj: Instameet.cz

Zdroj: Instameet.cz

Ve čtvrtek 17. září se bude v prostorách 4. patra obchodního domu Máj konat odborná konference Instameet.cz. Vystoupí na ní nejen marketéři, ale i instagrameři z České republiky a Slovenska, a to na téma business na Instagramu a autenticita obsahu. Zabývat se budou otázkami, jak řeší české značky placená partnerství, zda dokáží agentury vytvořit smysluplný obsah, kdo jsou content creators, zda se Instagram skutečně stane komunikační platformou č.1 a jaký vliv bude mít Tiktok. 

Mezi řečníky se představí například Kazma, tvůrce One Man Show, Lukáš Hejlík, herec mapující místní gastroscénu, Sandra Richterová z Elite Bloggers, Klára Honzíková z Amazing Places, Jan Kočenda z Vasky, Kateřina Pifflová z pořadu MasterChef TV Nova, Václav Blahout z Českého olympijského týmu, Tomáš Pflanzer z Kantaru, Kateřina Borovanská z agentury Freya, Petr Mára, Johny Machette a mnoho dalších. 

Po skončení přednáškové části ve 14 hod. bude 4. patro Máje přístupné veřejnosti. Konferenční prostory se změní v networkingový prostor, na terase bude možné relaxovat i s občerstvením z přistavených food trucků. 

Více informací o akci naleznete zde. 

-stk-