Výzkum Omnicom Media Group vede Magdalena Lásková

úterý, 15. září 2020, 07:30 Reklama, Lidé MediaGuru

Do vedení výzkumného oddělení skupiny Omnicom Media Group postoupila Magdalena Lásková. Střídá Zdeňka Kubenu, který po téměř 25 letech skupinu opustil.

Magdalena Lásková, zdroj: Omnicom Media Group

Magdalena Lásková, zdroj: Omnicom Media Group

Novou ředitelkou výzkumu skupiny Omnicom Media Group OMG Research se od začátku září stala Magdalena Lásková. Dosud ve výzkumném oddělení pracovala na pozici head of research. Ve vedení nahrazuje Zdeňka Kubenu, který se po téměř 25 letech strávených v Omnicomu rozhodl pro životní změnu. Výzkumné oddělení řídil od roku 2013.

Magdalena Lásková bude ve své nové roli zodpovídat za řízení týmu, který má dvě části. Insight zaměřený na kvantitativní i kvalitativní výzkum a Annalect, který přináší inovace a řeší pokročilé datové projekty včetně ekonometrických modelů. Chce navázat na dosavadní práci výzkumného oddělení, kterého je součástí posledních deset let.

„Věřím, že budoucnost inovací leží v propojování, a to nejen dat, ale i specializací uvnitř agentury. V našem případě se jedná zejména o užší spolupráci s digitálním a IT oddělením, o které se budu snažit. Těším se na to,“ přibližuje Magdalena Lásková.

Do skupiny Omnicom Media Group přišla Magdalena Lásková v roce 2010. Začínala na pozici media research executive, postupně se posunula až na posty media research supervisor a head of research. Z této pozice vedla tým specialistů a dohlížela nad řadou výzkumů, které ve skupině vznikly. Podílela se například na výzkumných studiích vybraných cílových skupin – Fenomén šedesátníků, Generace (C)Z, (Ne)ohrožení nebo Teen Trends. Informace o těchto výzkumných studiích jsou k dispozici zde.  

-mav-