A11 převádí Innovation na měsíčník, zavádí titul Innspirace

čtvrtek, 22. října 2020, 09:00 Aktuality, Tisk MediaGuru

Novinkou v portfoliu A11 je magazín Innspirace s tipy a nápady. Stávající čtvrtletník Innovation se mění na měsíčník.

Zdroj: A11

Zdroj: A11

Vydavatelství A11 začalo vydávat lifestylový magazín Innspirace, který má pětkrát ročně přinést na 80 stranách sezonní tipy a nápady. Ekonomický časopis Innovation, který doposud vycházel jako čtvrtletník, se pak nově stal měsíčníkem.

Innovation přináší kombinaci lifestylových témat s odborným obsahem z oblastí investic, realit, řízení firem a lidských zdrojů a zásadními informacemi pro podnikatele, manažery a živnostníky.

„Oba tituly zapadají do naší koncepce vybudovat do konce roku třetí pilíř našeho portfolia, který doplní lokální a odborný tisk,“ uvedl ředitel vydavatelství Aleš Zavoral.

Časopisy budou k dispozici na předem vybrané síti 700 trafik po celé ČR, na portálu Alza Media i jako předplatné, které doplní řízená distribuce. Šéfredaktorkou Innovation je Jana Chuchvalcová, která stojí i za časopisy Profi Poradenství & Finance, Profi Makléř & Reality. Vedením redakce Innspirace byla pověřena Jana Wostrá.

První vydání Innovation vyšlo ve spolupráci s Českou manažerskou asociací a přináší kompletní přehled všech nominovaných účastníků soutěže Manažer roku 2019. Tématem prvního vydání Innspirace je pak zimní a předvánoční čas s českými tradicemi, recepty, tipy na cestování a dárky. „Oba tituly nás inzertně velmi příjemně překvapily, zájem ze strany klientů byl enormní a obě vydání byla vyprodaná,“ dodal obchodní ředitel vydavatelství A11 David Korn.

-mav-