About You se spojuje na českém trhu s Benem Cristovaem

pondělí, 26. října 2020, 16:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Ben Cristovao se stává prvním mužským „idolem“ e-shopu About You v České republice.

Ben Cristovao se stal prvním mužským "idolem" na e-shopu About You v České republice, zdroj: About You.

Ben Cristovao se stal prvním mužským "idolem" na e-shopu About You v České republice, zdroj: About You.

Módní e-shop About You se na českém trhu spojuje s tváří zpěváka a sportovce Bena Cristovaa. Ten se stává tzv. idolem, podle jehož stylu oblékání se mohou zákazníci internetového obchodu nejen inspirovat, ale i nakupovat. 

S Benem Cristovaem nafotil e-shop sérii fotografií na parkovišti v Hamburku. „Bylo pro nás důležité vyjádřit při focení Benův osobitý styl. S našimi idoly nám jde vždy především o to zdůraznit jejich vlastní styl. Česká republika je jedním z našich prioritních trhů, proto spoléháme na Bena jako náš první mužský idol a brzy s ním představíme také capsule kolekci,“ vysvětluje Elena Reudenbach, Team Lead Relationship Marketing manažerka společnosti About You. 

Celá spolupráce probíhá na českých stránkách e-shopu od 22. října a bude podporována sociálními médii. Kreativní vedení a produkce spolupráce byly řízeny a realizovány interně. 

Prostřednictvím idolů, které pocházejí z řad známých osobností a influencerů, chce About You přispět k vytvoření inspirativního a osobního nákupního zážitku. V minulosti spolupracoval původem německý e-shop například s modelkou Karolínou Kurkovou, s níž vytvořil i vlastní kolekci. 

-stk-