Atmedia bude prodávat reklamu pro Televizi Seznam

čtvrtek, 29. října 2020, 14:50 Aktuality, TV MediaGuru

Mediální zastupitelství Atmedia rozšíří od roku 2021 portfolio tematických stanic o Televizi Seznam.

Zdroj: Seznam.cz

Zdroj: Seznam.cz

Mediální zastupitelství tematických televizních stanic Atmedia bude od 1. 1. 2021 zastupovat Televizi Seznam při prodeji reklamního prostoru. 

Na základě této spolupráce zařadí společnost Atmedia od 1. ledna příštího roku do obchodních balíčků atmax, atadults a atchoice. „Rozšířením portfolia tematických televizních stanic jdeme naproti potřebám zadavatelů televizní reklamy, kterým přinášíme možnost širšího zásahu. Zároveň jim můžeme nabídnout větší reklamní prostor, po němž je nyní vysoká poptávka,” uvedla Michaela Vasilová, managing directorka Atmedia.

Televize Seznam působí na českém televizním trhu od roku 2018, svou programovou skladbou se zaměřuje na celé rodiny. Televizním divákům nabízí domácí i zahraniční zpravodajství, pořady Šťastné pondělí, Záhady Josefa Klímy, Zahradní proměny či Moje místa. Přináší i české klasické filmy nebo zahraniční seriály a filmy. Součástí programového schématu jsou i páteční dětské animované filmy a každé ráno a podvečer pohádky Myšák Geronimo a Byl jednou jeden...

„Zařazením Televize Seznam do obchodní nabídky Atmedia zjednodušujeme partnerům, zejména mediálním agenturám, plánování a administrativu při nákupu reklamy. Televize Seznam se tak pro zadavatele stane běžnou součástí komunikace se všemi pozitivními dopady jak na mediální, tak na cenové parametry kampaní,“ dodal Tomáš Búřil, obchodní ředitel Seznam.cz.

V roce 2021 bude Atmedia prodávat reklamní prostor na celkem 28 tematických televizních stanicích, z nichž 23 je zapojeno do oficiálního elektronického měření sledovanosti. Díky rozšíření portfolia mají její tematické televizní stanice oslovit měsíčně 5,8 milionu diváků a zvýšit svůj podíl na sledovanosti nad 5 %

-mav-