Becherovka přichází s redesignem Lemondu

pátek, 9. října 2020, 07:35 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

Becherovka Lemond prošla redesignem. Nově vzniklá řada Fruits & Herbs předjímá i další nové příchutě.

Klíčový vizuál k redesignované Becherovce Lemond, zdroj: Jan Becher Pernod Ricard

Klíčový vizuál k redesignované Becherovce Lemond, zdroj: Jan Becher Pernod Ricard

Becherovka redesignovala svou citrusovou variantu Lemond. Nový design i průhledná lahev mají odrážet přírodnost produktu, přičemž receptura likéru zůstala beze změny. Spolu s novou lahví vznikla také nová platforma ochucených variant Becherovky nazvaná Fruits & Herbs. Lemond je prozatím prvním zástupcem, v budoucnu však může být tato řada rozšířena. 

K redesignu přistoupila Becherovka Lemond poprvé od svého příchodu na trh v roce 2008. Novou podobou chce odpovídat nejen aktuálním trendům, ale i potřebám spotřebitelů. „Původní Lemond v matné lahvi s výraznou etiketou byl cílen především na mladší spotřebitele tak, aby otevíral každou party. Nový design s průhlednou lahví, která se v portfoliu Becherovky objevila vůbec poprvé, klade důraz na přírodnost produktu, což symbolizují i bylinky a citron na etiketě. Při redesignu jsme mysleli také na ekologičtější přístup. Nová lahev je odlehčená a je zbavena nerecyklovatelného matného coatingu,“ komentuje novinku Zuzana Vacková, Brand Activation Manager. 

Uvedení nového designu provází vizuál s claimem: „Co na lahvi, to i v lahvi“. Nový vzhled bude podpořen na sociálních sítích a chystaná je také podpora v off-tradu. 

obchodech je možné zakoupit novou lahev již od září. Zákazníci byli na změnu designu už dříve upozorněni prostřednictvím pošetky na původní lahvi, nyní je naopak na nových lahvích umístěn papírový krček odkazující na obal předchozí. Becherovka tak spotřebitele informuje o změně balení Becherovky Lemond, jehož obsah však zůstal stejný. 

Na redesignu lahve pracovalo studio Cocoon Prague. 

-stk-