Consumer PR v MSL povede nově Michaela Chrpová

úterý, 6. října 2020, 13:10 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Do agentury MSL přichází Michaela Chrpová z PR.Konektoru. Řídit bude oddělení consumer PR.

Michaela Chrpová, zdroj: Publicis Groupe

Michaela Chrpová, zdroj: Publicis Groupe

Na pozici Head of Consumer v agentuře MSL nastupuje Michaela Chrpová. Kromě vedení lifestylového a produktového PR bude rovněž pracovat na rozvoji a integraci komunikačních služeb. Podílet se rovněž bude na větším propojení PR týmu s oddělením sociálních sítí a influencerů, které pod MSL spadají. 

Zodpovědná bude Michaela Chrpová například za klienty GSK, Procter & Gamble a LG. Agentura MSL dále zajišťuje aktivity například pro značky Huawei, Auto Kelly nebo Goodman.

„Naším cílem je budovat silný tým a rozvíjet kompetence v oblasti Influence & Impact. Hledali jsme někoho, kdo má zkušenost s komunikací napříč dílčími disciplínami a dokáže propojovat potenciál týmů MSL a Publicis Groupe. Michaela má za sebou bohaté zkušenosti s integrovanou komunikací a věřím, že její příchod bude znamenat nejen posílení seniorních zkušeností, ale i impulz pro nové a zajímavé projekty ,“ komentuje nástup nové posily Radek Vítek, Head of Brand Reputation agentury MSL.

Michaela Chrpová přichází do MSL z agentury PR.Konektor, kde vedla lifestylový a integrační tým. Působila zde posledních šest let. 

-stk-