Echo Media uvedla další knihu Jiřího Peňáse

středa, 28. října 2020, 08:00 Aktuality, Tisk MediaGuru

Rok po vydání cestopisu Jiřího Peňáse vydává autor pokračování, tentokrát pod názvem Výpravy pro blízké i vzdálenější.

Jiří Peňás s knihou, zdroj: Echo Media

Jiří Peňás s knihou, zdroj: Echo Media

Rok po vydání cestopisu Jiřího Peňáse Výpravy pro starší a pokročilé míří na pulty knihkupectví pokračování, tentokrát pod názvem Výpravy pro blízké i vzdálenější.

Cesty Jiřího Peňáse vedly především po Česku, ale i Maďarsku, Polsku, Rakousku a Sasku. Vydavatelství Echo Media uvedlo knihu do prodeje 25. října 2020 jako šestou knižní publikaci vlastní Edice Echo.

„Pokračování Výprav má velmi podobný, vlastně stejný formát, jako první, jsou samozřejmě z jiných míst, ale píše je pořád ten samý člověk, který se za rok zas tak moc nezměnil. Tedy já, padesátník, nikoli ten prošlý peníz, mince nízké hodnoty, ale člověk dejme tomu městského typu, zájmů spíše duchovních a literárních než adrenalinových nebo třeba kulinářských, pro nějž je největší dobrodružstvím vystoupit někde z vlaku, prohlídnut si kostel, radnici a kašnu a pak najít něco, kde by lacino přespal,“ píše v předmluvě Jiří Peňás.

Knihu je možné objednat prostřednictvím online obchodu EchoeShop. K dostání by měla být i v síti knihkupectví. Doporučená maloobchodní cena je 349,- Kč. V online obchodě Echo je možné zakoupit i první knihu Výpravy pro starší a pokročilé.

-mav-