HBO zahajuje vysílání své minisérie Mělas to vědět

pondělí, 26. října 2020, 10:00 Aktuality, TV MediaGuru

Očekáváná minisérie Mělas to vědět (Undoing) má od pondělí premiéru na HBO a HBO Go.

Mělas to vědět, zdroj: HBO

Mělas to vědět, zdroj: HBO

Šestidílná minisérie Mělas to vědět (Undoing) z produkce HBO má premiéru 26. října exkluzivně na HBO a HBO Go. Minisérie byla natočena podle románu Jean Hanff Korelitz.

Seriál produkovali režisérka Susanne Bier (Noční recepční),  která je držitelkou Emmy, Oscara a Zlatého glóbu, David E. Kelly (držitel Emmy, scénárista seriálu Sedmilhářky), mezi producenty je také herečka Nicole Kidman dále Per Saari, Bruna Papandrea, Stephen Garrett a Celia Costas. V hlavních rolích hrají Nicole Kidman, Hugh Grant a Donald Sutherland.

Zdroj: HBO

Minisérie pojednává o úspěšné psychoterapeutce Grace Fraser (Nicole Kidman), jejím manželovi Jonathanovi (Hugh Grant) a synovi Henrym (Noah Jupe), který navštěvuje prestižní soukromou školu v New Yorku. Zdánlivě idylický život krásné rodiny se znenadání obrátí naruby: místo oslav Graciny první publikované knihy se řeší bezcitná vražda, zmizelý manžel a místo muže, kterého Grace překvapivě tak málo znala, jen řetězec strašlivých událostí. Katastrofa před zraky veřejnosti narůstá do netušených rozměrů. Grace musí pohřbít svůj dosavadní život a začít kvůli sobě a svému dítěti znovu.

V nakladatelství Grada Publishing na podzim opět vychází knižní bestseller Mělas to vědět autorky Jeany Hanff Korelitz.

-mav-