Autor textu MediaGuru
Heureka spouští vánoční kampaň. K inspiraci nabídne dárkového rádce,
jenž pracuje na základě datové analýzy.
Heureka přichází s novou vánoční kampaní, jejíž součástí bude i dárkový rádce, který za pomoci datové analýzy poradí, co nadělit svým blízkým pod stromeček. Souběžně bude kampaň k vidění na šesti trzích, kde srovnávač působí – kromě Česka a Slovenska se objeví také v Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku a Slovinsku.
„Naše kampaň se snaží lidem říct, že byť mají koupit dárky pro jakékoliv množství lidí, tak s pomocí Heureky to zvládnou jako nic. Na našem dárkovači najdou spoustu inspirace na dárky pro každého, koho chtějí obdarovat a udělat radost. Dárkové trendy pro tyto Vánoce vznikly na základě datové analýzy a predikce v kombinaci s osobním přístupem specialistů na obsah,” vysvětluje Marek Dobrý, Head of Brand Heureka Group, a pokračuje: „Náš dárkový rádce nabízí inspiraci na dárek, který opravdu potěší. Nabízí možnost vyfiltrovat si produkt pro kohokoliv a v jakémkoliv cenovém rozmezí.”
Kampaň poběží od 21. října do 15. prosince na televizních stanicích Media Clubu, na Slovensku tobudou stanice JOJ GRoup), dále na Youtube, v displayi nakupovaném čistě programaticky přes DV360, v rádiu a také na všech sociálních sítích a emailingu. Kampaní nově provází ženský hlas, který pro českou verzi namluvila Klára Klepáčková, na Slovensku Bára Chlebcová.
Insight kampaně vznikl interně v Heurece, kreativní návrh připravila a následnou realizaci kampaně zajistila agentura Ogilvy.
-stk-
# reklama # kampaň # Ogilvy # Heureka # Vánoce # big data # dárkový rádce
Autor textu MediaGuru
Komunikační skupina Dentsu Czech Republic završila propojení divize Dentsu
Social s agenturou Dentsu Creative. Nově budou oba týmy fungovat pod
jednotnou značkou Dentsu Creative.
Konkurzní správce televize Barrandov navrhl soudu ukončení provozu společnosti. Důvodem je provozní ztrátovost. ČTK o tom informoval konkurzní správce David Jánošík. Televize zahrnující tři kanály bude nicméně ještě několik měsíců vysílat. „Společnost je provozně ztrátová, toto je tedy ze zákona logický a nutný krok. Nyní proběhne ukončení pracovních smluv a příprava ke zpeněžení podstaty," uvedl Jánošík. Další vysílání zajistí dceřiná společnost S-24 majitele televize Jana Čermáka. „Dcera S-24 holding si část služeb od BTS pronajme tak, abychom byli schopni udržet vysílání. Možná prodejní hodnota, a tedy výtěžek pro věřitele, je u běžící televize o dost vyšší. Bavíme se o provozu v řádu maximálně měsíců, během nichž se musí najít kupec," řekl ČTK Čermák. Městský soud v Praze prohlásil na konci dubna na Barrandov Televizní studio konkurz. Důvodem je neúspěšná reorganizace společnosti, uvedl soud v odůvodnění. Společnost měla před zahájením reorganizace dluhy v objemu zhruba jedné miliardy korun, které měly být řešeny právě reorganizací. Čermák televizi získal před dvěma roky od Jaromíra Soukupa. Při reorganizaci se podle soudu podařilo stabilizovat provoz, zejména výrazně snížit náklady a zastavit dlouhodobou ztrátovost. Na podzim 2025 se společnost dostala do stavu, kdy příjmy z reklamy pokrývaly provozní náklady. Další vývoj však zásadně ovlivnily externí faktory představované zejména propadem reklamního trhu, umocněný geopolitickou situací a růstem cen energií. Z původního Soukupova impéria má zaniknout pouze Barrandov Televizní studio. Vydavatelství Empresa Media, které vydává například časopisy Týden, Sedmičku nebo Instinkt, se ukázalo jako životaschopné a zůstane v provozu i nadále. Dohromady měly tři programy televize Barrandov, tedy TV Barrandov, Barrandov Krimi a Barrandov Kino, v březnu průměrnou sledovanost 1,94 procenta diváků starších 15 let.
Letošní ročník iniciativy Národní den beze spěchu zasáhl podle
organizátorů 7,5 milionu lidí a do kampaně se zapojily desítky partnerů
z řad institucí, firem i médií.