Livesport podporuje službu FlashSport, tváří je Jan Koller

pondělí, 12. října 2020, 10:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Rozhovor Jana Kollera v zápase na Bohemians byl po 25 letech „přetočen", je součástí kampaně pro službu FlashSport. Koncept kampaně připravil Michal Pastier.

Vizuál z nové reklamní kampaně na službu FlashSport, zdroj: Livesport

Vizuál z nové reklamní kampaně na službu FlashSport, zdroj: Livesport

Se sloganem „Celý svět sportu ve vaší kapse“ startuje česká technologická společnost Livesport kampaň na svoji novou službu FlashSport. Oslovit s ní chce všechny sportovní fanoušky, kterým nabízí možnost sledovat sportovní dění z jednoho místa.

„FlashSport je agregátorem sportovního online obsahu. Je personalizovaný, to znamená, že si fanoušek zakliká, co ho zajímá, a potom už mu jen do jeho telefonu chodí notifikace, že se objevil nový zajímavý článek,” vysvětluje marketingový ředitel Livesportu Jan Hortík. Start reklamní kampaně byl původně naplánovaný na začátek olympiády v Tokiu. „Když se odložila na příští rok, rozhodli jsme se odstartovat s rozjezdem podzimní sportovní sezóny,” dodává.

Nejvýraznější tváří mezi sportovci vystupujícími v kampani je Jan Koller. „Fanoušci si ho samozřejmě pamatují jako fotbalovou legendu a nejlepšího střelce české reprezentace. Nezapomněli ale ani na jeho památný rozhovor začínající legendární výzvou ‘Honzo, Honzo, pojďte k nám!’,” říká Hortík. „Slavný moment jsme teď po 25 letech znovu na stadionu Bohemians přetočili. V našich reklamních spotech ale pracujeme také s dalšími notoricky známými sportovními momenty.”

Zdroj: Livesport

Za konceptem kampaně stojí slovenský kreativec Michal Pastier, kterého si Livesport vybral v tendru. „Na castingu jsme vybírali výhradně sportovce, aby před kamerou byli uvěřitelní,” říká Martin Kořínek ze společnosti Cinemania, která kampaň produkovala. „Původně jsme plánovali natočit všechny záběry přímo na sportovištích. Kvůli covidové situaci jsme se ale museli uskrovnit a některé situace přenést do ateliéru před green screen. Díky tomuto kroku ale nakonec můžeme nabídnout divákovi ještě velkolepější arény,” dodává.

Kampaň je od 12. října k vidění na České televizi, ve vysílání Novy a Nova Sportu, na O2 TV, a zásadní část potom proběhne v onlinu.

-mav-