Manner otevírá v Česku svůj první brandovaný obchod

úterý, 27. října 2020, 08:10 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

V pražském nákupním centru Palladium otevřel první brandovaný obchod značky Manner v České republice.

V pražském nákupním centru Palladium otevřela značka Manner svůj obchod, zdroj: Josef Manner.

V pražském nákupním centru Palladium otevřela značka Manner svůj obchod, zdroj: Josef Manner.

Vídeňský výrobce cukrovinek Manner otevírá v říjnu v České republice svůj první originální Manner Shop. Nachází se v pražské nákupním centru Palladium, kde využívá prostor o 70 m² s prosklenými výlohami. 

Pražský Original Manner Shop je v pořadí 15. pobočkou značky po Vídni, Salzburgu či Berlíně. Česká republika je také první zemí v bývalé východní Evropě, kde bude mít značka svůj obchod. Pokud se koncept obchodu v Palladiu osvědčí, bude podle informací MediaGuru.cz usilovat i o další místa na trhu.

Kromě značky Manner, podle níž je obchod zbarven do typické růžové, nabídne i produkty dalších značek společnosti Josef Manner & Comp AG, jako je Casali, Napoli, Ildefonzo či Mozart koule Victor Schmidt.

Ke koupi budou vedle klasických produktů, jako jsou Manner řezy, například i čokoládové speciality na váhu či licenční jogurty, vyráběné ve spolupráci s Mlékárnou Valašské Meziříčí. K dispozici bude také sortiment pro fanoušky, do něhož patří likéry, hrníčky, osušky, dětské dupačky, helmy nebo dávkovač řezů „Schnitt-o-mat“. 

V první fázi bude obchod komunikován přes sociální sítě. „Připravujeme v krátké době také inzerci a měsíční kampaň světelných obrazovek po Praze,“ uvedl na dotaz MediaGuru.cz obchodní a marketingový ředitel české společnosti Josef Manner Aleš Aldo Koláček.

Pro zákazníky plánuje značka také různé akce, prodej s dárky či možnost objednání dárkového balení pro všechny příležitosti.

-stk-