Marketing v Hyundai řídí Trešl, obchod Pospíšil

pátek, 2. října 2020, 12:10 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Automobilka Hyundai Motor Czech obměnila tým, marketing vede Marek Trešl, obchod Ondřej Pospíšil.

Marek Trešl (vlevo) & Ondřej Pospíšil, zdroj: Hyundai Motor Czech

Marek Trešl (vlevo) & Ondřej Pospíšil, zdroj: Hyundai Motor Czech

Automobilka Hyundai Motor Czech má od října nové vedení obchodního a marketingového oddělení. Marketing, který byl sloučen s produktovým týmem, vede nově Marek Trešl. Do čela obchodu nastoupil Ondřej Pospíšil, který ve firmě doposud působil jako sales manažer nových vozů. Dosavadní obchodní ředitel Pavel Tomášek a marketingová ředitelka Jana Sekeráková společnost v průběhu září opustili.

Marek Trešl pro české zastoupení jihokorejské automobilky pracuje osmým rokem, předtím působil více než pět let jako brand manager pro značku Ford. Marketingový tým pod Trešlovým vedením dále posílí manažer, který marketingové aktivity společnosti povede. „Hyundai prochází vzrušující etapou znamenající kompletní obměnu modelového portfolia, elektrifikaci všech SUV modelů i rozšíření nabídky sportovních verzí. V naší komunikaci budeme kromě pozitivních emocí ještě více zdůrazňovat přednosti a výhody našich modelů s ambicí posunout značku do pozice technologického leadera,“ popsal Trešl.

Ondřej Pospíšil do automobilky přišel v ří 2019 poté, co působil jako vedoucí fleetového oddělení Škoda Auto pro Českou republiku. „Mým cílem je posílit naše prodejní aktivity, a to zejména při uvádění nových modelů, s cílem upevnění pozice značky Hyundai na českém trhu,“ uvedl Pospíšil.

-stk-