Marketingovou manažerkou Zásilkovny se stává Aneta Uhlíková

pondělí, 19. října 2020, 12:30 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Na pozici marketingové manažerlky Zásilkovny pro český a slovenský trh nastupuje Aneta Uhlíková.

Aneta Uhlíková, zdroj: Packeta

Aneta Uhlíková, zdroj: Packeta

Do týmu české logisticko-technologické firmy Zásilkovna přichází na pozici marketingové manažerky pro Českou republiku a Slovensko Aneta Uhlíková. Zodpovědná bude za veškeré marketingové aktivity Zásilkovny na obou trzích. Půjde především o B2B a B2C komunikaci směrem k e-shopům, e-shopovým řešením, agenturám a výdejním místům, řízení performance kampaní a nákupu médií pro kampaně. 

„Skupina Packeta roste každým rokem o více než 100 procent. Také v letošním roce máme ambiciózní cíle jak v České republice, tak i na všech zahraničních trzích, kde působíme. S tím souvisí stále větší požadavky všech našich firem ve skupině na komunikační a marketingovou podporu. Věřím, že nám Aneta, jako další člen našeho marketingového týmu, výrazně pomůže naše cíle splnit,“ říká Milan Šmíd, marketingový ředitel Zásilkovny. 

Do Zásilkovny přichází Aneta Uhlíková ze společnosti Kika, kde pracovala na stejné pozici. Pracovala také ve vydavatelství Mladá fronta jako Direct Marketing Manager. Vystudovala podnikovou ekonomiku a management na ČZU v Praze.

-stk-