Milka se spojila s pražskou cukrárnou Ovocný Světozor

čtvrtek, 29. října 2020, 07:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Ve spolupráci s Ovocným Světozorem chce Milka podpořit své pralinky.

Milka podporuje své pralinky ve spolupráci s cukrárnou Ovocný Světozor, zdroj: Mondelēz.

Milka podporuje své pralinky ve spolupráci s cukrárnou Ovocný Světozor, zdroj: Mondelēz.

Značka Milka se na podzim zaměřuje na podporu svých pralinek, konkrétně bonboniér I love Milka a Just For You. Pro tento účel se rozhodla spojit s pražskou cukrárnou Ovocný Světozor, která z těchto produktů připravila limitovanou edici svých dezertů. K dostání budou ve všech 12 provozovnách cukrárny v hlavním městě do konce října. 

„Pro podporu našich pralinek jsme letos hledali způsob, jak je co nejatraktivnější formou dostat k lidem, aby je mohli ochutnat,“ uvádí Veronika Demčíková, junior brand manažerka značky Milka. „Letošní specifická situace kolem nás úplně nenahrává klasickým ochutnávkám a samplingům, spolupráce s Ovocným Světozorem nám proto přišla zajímavá. Společně cílíme na všechny pražské milovníky čokoládových dobrot, kteří budou moci ochutnat naše pralinky zakomponované do originálních zákusků,“ dodává Demčíková.

Limitovaná edice dezertů Ovocného Světozoru je složena ze dvou produktů. „První je inspirován naším oblíbeným dezertem Bourbonský krém a druhý dezert je čokoládový. Oba jsme připravili pro účely této spolupráce tak, aby chuťově ladily s Milka pralinkami,“ popisuje Michaela Spilková, marketingová manažerka Ovocného Světozoru.

Spolupráci podpoří na svých kanálech také zpěvačka a modelka Jitka Boho spolu s influencerkou Michaelou Salákovou. Obdobná spolupráce bude probíhat také na Slovensku, kde se Milka spojila s televizní moderátorkou Adrianou Polákovou a její bratislavskou cukrárnou Iconique.

Za kreativou, PR komunikací a spoluprací s influencery stojí agentury PR.Konektor a The Hive.

-stk-