Niceboy mění vizuální identitu, podporuje ji kampaní

pátek, 9. října 2020, 13:20 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

Značka Niceboy mění své logo, obaly i komunikaci napříč médii.

Zdroj: Niceboy

Zdroj: Niceboy

Značka Niceboy mění své logo, obaly i komunikaci napříč médii. „Naší nejsilnější cílovou skupinou jsou mladí lidé, jejichž svět je plný módy, barev, individuality. Právě takový je nový vizuální styl značky,“ vysvětluje aktuální změnu marketingový ředitel značky Niceboy Jan Trnka.

Novým sloganem značky Niceboy je It’s Your Day. „Hledali jsme komunikační koncept a zároveň i claim kampaně, který bude jednoduchý, i v evropském kontextu srozumitelný a vyjádří to, co produkty Niceboy přinášejí: díky nim si uděláte den podle svého,“ doplňuje Jan Trnka.

Kampaň odstartovala guerillová akce: několika pražským sochám se objevila v noci na 2. října na hlavě bezdrátová sluchátka Niceboy. Značka na Instagramu vyzvala své fanoušky, ať si pro ně běží. „Naši fanoušci jsou mladí, mají rádi adrenalin. Proto by měla být reklama zamířená na ně akční, musí je vtáhnout do hry. Platforma sociální sítě spojená s akcí v reálném světě je pak dokonalým mixem pro dobrou zábavu,“ dodává Trnka.

Zdroj: Niceboy

Kampaň je vizuálně výrazná, propojuje mladé lidi, tanec, jasné barvy a bezdrátovou elektroniku. Koncept kampaně pochází z kreativního oddělení značky Niceboy. Dlouhodobá kampaň s heslem It’s Your Day je k vidění v outdooru, printu a on-line.

Majitelé společnosti se netají tím, že značka Niceboy pod sebe brzy přibere novinky z dalších segmentů.

Zdroj: Niceboy

Zdroj: Niceboy

První produkty uvedla značka Niceboy na evropský trh v roce 2016. Mezi produkty značky Niceboy patří akční kamery, autokamery, různé typy sluchátek, přenosné reproduktory, fitness náramky a další. Značka Niceboy je partnerem České fotbalové reprezentace pro roky 2020-2021.

-mav-