Rohlík začíná nabízet krájené sýry a uzeniny

středa, 21. října 2020, 15:30 Aktuality, Retail MediaGuru

Rohlík nově začíná nabízet krájené sýry a uzeniny a uvádí v této souvislosti do chodu nářezové centrum.

Zdroj: Rohlik.cz

Zdroj: Rohlik.cz

Online supermarket Rohlík rozšiřuje svoje služby o nabídku krájených sýrů a uzenin. Sortiment zahrnuje téměř 40 položek delikates.

„Obešli jsme od supermarketů po všechny specialisty v Praze, ochutnali jejich dobroty z pultů, než jsme vybrali a následně získali dodavatele s ještě kvalitnějším sortimentem pro zákazníky Rohlíku. A to v době, kdy právě řetězce tuto službu, vzhledem k její náročnosti, pomalu opouštějí,” představuje službu Olin Novák, komerční ředitel Rohlík Group s tím, že začínají se skoro 30 uzeninami a 10 sýry a postupně budou doplňovat další.

Rohlík zároveň rozšiřuje svoje služby v Praze o nářezové centrum, které uvádí nově do chodu. Jedná se o zachlazený prostor pro krájení šunek, salámů a sýrů. 

„Plán otevřít v Rohlíku nářezové centrum jsme měli dlouho. Vzhledem k aktuální situaci, kdy nás okolnosti nutí trávit více času opět ve svých domovech, jsem rád, že se nám službu daří uvést do chodu už teď,“, komentuje spuštění nářezového centra pro zákazníky v Praze Petr Pavlík, CEO Rohlik.cz. 

Rohlik.cz testuje venkovní samoobslužné boxy

pátek 9. října 2020

-zue-