Vnější vztahy a komunikaci Providentu řídí Hauptmann

úterý, 20. října 2020, 11:35 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Vnější vztahy a komunikaci Providentu nově povede Jiří Hauptmann, na pozici vystřídal Michala Dytterta.

Jiří Hauptmann, zdroj: Provident Financial

Jiří Hauptmann, zdroj: Provident Financial

Novým ředitelem pro corporate affairs & communications ve společnosti Provident Financial v České republice se stal Jiří Hauptmann. Na pozici vystřídal Michala Dytterta. Před příchodem do Providentu působil jako corporate affairs & communications director v Japan Tabacco International pro Českou republiku.

Jiří Hauptmann po absolvování vysokoškolských studií působil v oddělení marketingu a public relations pro Audi, Lexus a Philips. V roce 2011 nastoupil jako head of corporate relations and public affairs ve společnosti Heineken. V letech 2017–2020 působil jako corporate affairs & communications director v Japan Tabacco International pro Českou a Slovenskou republiku.

Ve spolupráci s odborníky z odvětví zakládal neziskovou společnost Voda základ života, působí i v rámci Život 90.

„Poslední roky jsem se intenzivně zasazoval za CSR projekty, protože pouze firma, která žije a reálně podporuje své podnikatelské prostředí i komunitu, může být dlouhodobě úspěšná. Jsem rád, že i v Providentu to vnímají podobně. Proto je pro mě prioritou další posílení vnímání Providentu, jako zodpovědného poskytovatele nebankovních úvěrů.“ řekl Jiří Hauptmann ke svému jmenování.

-mav-