Waterdrop uvádí na trhu nový nápoj, čaj v kapslích

sobota, 31. října 2020, 09:15 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

Waterdrop přichází na trh s kapslí, jež při přípravě čaje nahrazuje čajové sáčky.

Waterdrop na trh přináší inovaci v podobě čajových kapslí, zdroj: Waterdrop

Waterdrop na trh přináší inovaci v podobě čajových kapslí, zdroj: Waterdrop

Značka Waterdrop, nabízející tzv. mikrodrinky k ochucení vody, rozšiřuje své portfolio. Přidává do něj tzv. mikrotea, kapsle na přípravu čaje. Uvedení nového produktu bude probíhat nejen v České republice, kde má značka zastoupení, ale také v Polsku, Rakousku a na Slovensku. 

K přípravě čaje s pomocí kapsle mikrotea stačí voda s teplotou od 60 stupňů. Za několik sekund je nápoj hotov, a to bez nutnosti třepání nebo míchání. Velikost kapsle je vhodná na cesty, navíc s ní odpadá starost se sáčky louhovanými ve vodě.

Na trhu budou k dostání tři příchuti: Oriental Spice, obsahující orientální koření, jako je zázvor, kurkuma a chilli, White Blossom kombinující bílý čaj, borůvky a lipový květ a Fruit Fusion s chutí ibišku, borůvek a šípku. Stejně jako klasické mikrodrinky je i mikrotea vyroben z ovocných a rostlinných výtažků a bez cukru.

Novinku podpoří reklamní spoty, které byly natočeny v rakouském hotelu Fernblick. Kapsle doplní i nabídka doplňků v podobě hrníčků s dvojitou stěnou, konvičky, batohy či podtácky. 

-stk-