Ceny Effie budou vyhlášeny 30. listopadu „z obýváku“

úterý, 24. listopadu 2020, 13:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Letošní ceny Effie budou uděleny „z obýváku“. Online vyhlášení proběhne v pondělí 30. listopadu.

Vyhlašování letos bude probíhat z obýváku, zdroj: AKA.

Vyhlašování letos bude probíhat z obýváku, zdroj: AKA.

Letošní ročník soutěže Effie Czech Republic své vítěze oznámí 30. listopadu během online ceremoniálu. Probíhat bude v jednom vinohradském obýváku, odkud ředitel Asociace komunikačních agentur Marek Hlavica společně se svojí maminkou, známou herečkou a spisovatelkou Ivankou Devátou, výsledky vyhlásí.

„Předávání cen EFFIE bylo vždy prvořadou událostí, která svým významem přesahuje obor komunikace. A na tom nemůže nic změnit ani současná mizérie. O to se s maminkou postaráme!“ komentuje Marek Hlavica, ředitel AKA ČR.

Přímý přenos začne v pondělí v 17.00 hodin a bude trvat přibližně hodinu a půl. Vyhlášeny budou všechny kategorie včetně Grand Prix a zvláštních cen SIMAR (Sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění) a ADC Czech (Sdružení kreativních pracovníků v reklamě). 

V kruhu rodinném a v bezpečí domova budou sledovat předávání i samotní soutěžící, pro které jsou připraveny unikátní přístupové kódy, jakožto náhrada vstupenek. Záznam Home Effie 2020 bude následně k dispozici pro všechny ostatní zdarma. Veškeré odkazy a informace budou zveřejněny na stránkách www.effie.cz.

-stk-