Česká sportovní značka Kinoko rozšiřuje sortiment

čtvrtek, 12. listopadu 2020, 07:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Nová značka Antonína Kokeše Kinoko nově nabízí také spodní prádlo a mikiny.

Novinkou v nabídce značky Kinoko je spodní prádlo, zdroj: Kinoko.

Novinkou v nabídce značky Kinoko je spodní prádlo, zdroj: Kinoko.

Mladá česká značka Kinoko, jež na trh vstoupila v květnu letošního roku, rozšiřuje svůj sortiment. Vedle sportovního oblečení, zejména legín, tílek, trik a šortek, nově nabízí i spodní prádlo a mikiny. Kinoko představuje třetí značku, za níž stojí Antonín Kokeš, majitel a výrobce dárkových předmětů a her Albi a sítě pražských pekáren Antonínovo pekařství. Svůj první obchod otevřela na pražské Letné. 

Majitel Albi rozjíždí značku sportovního oblečení Kinoko

středa 1. července 2020

„Od minulého týdne je naše nabídka bohatší o další dvě kategorie produktů. Myšlenka obohatit Kinoko sortiment o spodní prádlo byla součástí plánu v podstatě od počátku. V Kinoko zastáváme názor, že jednoduché a extra pohodlné prádlo na českém trhu stále chybělo,“ říká Alžběta Václavů, ředitelka značky Kinoko. Celá kolekce spodního prádla, vyráběná pouze v České republice, se nese ve čtyřech barvách a designově si opět zakládá na jednoduchosti a kombinovatelnosti jednotlivých kousků. Druhou novinkou jsou bavlněné mikiny.

Do budoucna Kinoko chystá další novinky jako třeba joggers nebo sportovní overal. Začlenění novinek do sortimentu je často na popud samotných zákazníků. „Na vztahu se zákazníkem si velice zakládáme. Vzájemný dialog je pro úspěch značky zásadní. Zákazníci jsou pro nás často inspirací při inovaci stávajících i vývoji nových produktů,“ dodává Alžběta Václavů.

Jak vyplývá z analýzy prodejů, bestsellerem jsou s velkým předstihem černé dlouhé legíny klasického střihu. Mezi nejběžnější velikosti, které české zákaznice nakupují, patří S a M. U legín všech střihů barvám stále vévodí černá, sportovní podprsenky zákaznice preferují spíše v zářivějších barvách.

-stk-