Empresa uvede speciály a měsíčník Sedmička pro maminky

středa, 25. listopadu 2020, 16:10 Aktuality, Tisk MediaGuru

Empresa Media pokračuje v uvádění nových speciálů, novinkou je také měsíčník Sedmička pro maminky.

Repro: Sedmička

Repro: Sedmička

Vydavatelství Empresa Media rozšíří nabídku svých tištěných titulů. V polovině prosince uvede na trh měsíčník Sedmička pro maminky. Prodávat jej bude za 19 Kč.  Uvedení novinky, která doplní další tituly vydávané pod značkou Sedmička, bude podpořeno televizní kampaní na TV Barrandov a v titulech Empresa Media. Nový titul má přinášet informace maminkám.

Vedle toho začne Empresa Media vydávat další nové speciály. Konkrétně půjde o speciál Sedmičky Recepty za pár korun a chystá se i speciál Týdne na téma 111 Pivovarů. Připravuje se rovněž čtvrté pokračování řady speciálů Sedmičky Karel Gott v obrazech – Slavíci.

Empresa zdůvodnila, že se jí osvědčily speciály a tituly, které uvedla na podzim – měsíčníky Sedmička pro ženy, speciál Týden Politické rozhovory, (rozhovory J. Soukupa z pořadů na TV Barrandov), který údajně „překvapil všechny vysokým prodejem“, speciál To nelepší z Barrandova, časopis Sedmička Nebezpečné vztahy, navázaný na pořad TV Barrandov, titul Sedmička Extra. Vše, co chcete vědět o…, speciál o Karlu Gottovi Karel a Ivana v obrazech. Ten se měl vyprodat krátce po zařazení do prodeje. Na konci října také vyšel speciál Týdne Podrobný průvodce povinné výměny vytápění 2020–2022.

Podle sdělení Empresa Media se mají také dobře prodávat knihy od majitele a generálního ředitele vydavatelství a TV Barrandov Jaromíra Soukupa s názvem Takový jsem já a Rozhovory s prezidentem

-mav-