Externí komunikaci a marketing Letiště Praha vede Tučníková

středa, 25. listopadu 2020, 15:40 Aktuality, PR, Marketing, Lidé MediaGuru

Ze své pozice bude koordinovat aktivity letiště v oblasti externí komunikace a zároveň všechny marketingové projekty společnosti.

Marcela Tučníková, zdroj: Letiště Praha

Marcela Tučníková, zdroj: Letiště Praha

Novou manažerkou externí komunikace a marketingu ve společnosti Letiště Praha se od listopadu stala Marcela Tučníková. V oboru má více než 17 let zkušeností. Ze své pozice bude koordinovat aktivity letiště v oblasti externí komunikace a zároveň všechny marketingové projekty společnosti. V rámci agendy týmu, který nově vede, bude připravovat komunikační a marketingové strategie, včetně strategie sociálních sítí, a pracovat i na implementaci moderních komunikačních platforem a nástrojů v online prostředí.

Marcela Tučníková pracovala více než patnáct let v PR agentuře AMI Communications, kde vedla tým poskytující služby v oblasti komunikace klientům zejména ze segmentu financí, služeb či letectví. Před příchodem na pražské letiště působila v eventové a vzdělávací agentuře Česká cesta na pozici ředitelky marketingu a komunikace.

Ředitelkou korporátní a marketingové komunikace Letiště Praha zůstává Marika Janoušková, která dále zaštiťuje také oblast Customer Experience, přímo řídí interní komunikaci, firemní odpovědnost či agendu pořádání eventů na letišti.

-mav-