Netflix uvádí na českém trhu předplacené karty

čtvrtek, 5. listopadu 2020, 10:05 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Karty je možné koupit v hodnotách 400 Kč, 1000 Kč a 4000 Kč. Měly by se postupně prodávat na 1500 místech v republice.

Zdroj: Netflix

Zdroj: Netflix

Netflix na českém trhu uvádí vlastní předplacené karty. Karty je možné koupit v několika hodnotách, brzy mají být v prodeji na přibližně 1500 místech po celé republice.

Česká republika se tím přidala k sedmatřiceti zemím celého světa, kde jsou k dostání předplacené karty Netflix. Karty tak budou moc využít diváci, kteří mají zájem o seriály, filmů, dokumenty, reality show nebo pohádky.

Netflix karta je připravená k okamžitému použití. Stačí setřít fólii na její zadní straně, pod ní se nachází šestnáctimístný PIN. Ten pak stačí zadat do příslušného pole na stránkách www.netflix.com/kod.

Pokud jde o vůbec první přihlášení do Netflixu, je potřeba si založit nový účet s využitím kódu z karty. Pokud už zákazníci účet na Netflixu mají, mohou i tak kód do svého účtu přidat, kredity z předplacené karty mají pak přednost před spárovanou platební kartou.

Netflix karty jsou v prodeji v hodnotách 400 Kč, 1000 Kč nebo 4000 Kč. Všechny poukazy je možné využít k nákupu libovolné varianty předplatného. Do jednoho účtu je zároveň možné přidat i několik kódů a kredit účtu si navýšit.

Předplacené karty je už v tuto chvíli možné pořídit online na webu JRC nebo osobně v síti trafik Geco a v obchodním řetězci Billa. Brzy mají být dostupné také v drogeriích DM nebo v obchodních řetězcích Kaufland a Penny. Netflix karty budou k dostání i v prodejnách Pepco, Expert nebo v kamenných pobočkách obchodů JRC, které jsou momentálně na základě vládních opatření dočasně uzavřené. Celkem budou Netflix karty k dispozici na přibližně patnácti stovkách místech po celé republice.

-mav-